Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia adidas Harden Vol. 3 'Playoffs'

18 kwiecień 2019
Oficjalne Zdjęcia adidas Harden Vol. 3 'Playoffs'

James Harden rozpoczął playoffy całkiem nieźle. W pierwszym meczu przeciwko Utah Jazz zdobył 28 punktów i 10 asyst, do triple-double zabrakło mu 2 zbiórek. Ta sztuka udała mu się w meczu nr 2, gdzie zanotował  32 punkty, 13 zbiórek i 10 asyst. Podobnie, jak on do tej części rozgrywek przygotowała się też marka adidas, która stworzyła dla Jamesa kolejną wersję kolorystyczną jego butów. Niemiecki producent pokazał nawet serię oficjalnych zdjęć tej kolorystyki, którą po prostu nazwano 'Playoffs'. Buty już wkrótce powinny trafić do sprzedaży, a sam Harden pewnie niedługo wybiegnie w nich na parkiet.

Bordową cholewkę tego wydania Hardenów zdobią czarne pasy, które nam kojarzą się z sierścią tygrysa. Na nich umieszczone są adidasowe 3 paski, które są w brudnym, złotym odcieniu. Toe box jest w czarnym kolorze, a na łączeniu obydwu części mamy elastyczną tasiemkę z napisem "SHWAAAG". Meshowy język, wzbogacony jest skórzanym elementem, gdzie umieszczone zostało logo Hardena. Skórę możemy zobaczyć też na tyle, gdzie znajdziemy numer "13" w szarym odcieniu. Upper stoi na białej piance Boost i bordowej podeszwie zewnętrznej, której środkowa część wykonana jest z gumy transparentnej. 

Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie buty trafią do sprzedaży, ale coś nam się wydaje, że stanie się to już niedługo. Dajcie nam znać w komentarzach, jak Wam podobają się adidas Harden Vol. 3 w kolorystyce 'Playoffs'.  


adidas