Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia adidas Harden Vol. 4 'Crossing Guards'

17 kwiecień 2020
Oficjalne Zdjęcia adidas Harden Vol. 4 'Crossing Guards'

Projektanci adidas Hoops mają dla nas kolejną kolorystykę modelu Harden Vol. 4. 'Crossing Guards' jest odniesieniem do stylu gry Jamesa Hardena, która bardzo często opiera się o grę jeden na jeden i crossowaniem przeciwników. Kolorystyka inspirowana jest kamizelkami osób pomagającym przy przechodzeniach przez pasy. 

Buty mają jaskrawą pomarańczową cholewkę, którą uzupełnia srebrny prawdopodobnie odblaskowy pasek z napisem "Crossing Guards". Na języku jest też znak "STOP". Upper osazony jest na pomarańczowej piance Lightstrike i zielonym outsoleu w równie widocznym odcieniu. Jeśli chodzi o materiały to mamy tu mesh i syntetyczną skórę. Całość wygląda bardzo przyjemnie i każdy, kto będzie grał w tej kolorystyce z pewnością będzie wyróżniał się na boisku. 

W tej chwili nie znamy dokładnej daty premiery, ale należy się spodziewać, że adidas Harden Vol. 4 "Crossing Guards" pojawią się w sprzedaży już wkrótce. Będziemy obserwowali stronę producenta oraz Sklepu Koszykarza. Jeśli jesteście zainteresowani tymi butami, to polecamy Wam to samo. adidas