Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia adidas Ozweego x Pusha T

06 wrzesień 2019
Oficjalne Zdjęcia adidas Ozweego x Pusha T

Temat kolejnego kolaboracyjnego projektu pomiędzy współpracującym z niemiecką marką z trzema paskami od 2012 roku Pusha T poruszaliśmy już ładnych kilka tygodni temu. Wtedy to artysta podczas swojego występu na festiwalu Coachella zaprezentował zupełnie nową kolorystykę świetnego modelu Ozweego, który miał być ich następnym wspólnym dziełem. Jak się okazuje, wersja, która finalnie trafi do sprzedaży, zdecydowanie różni się od tej, którą widzieliśmy tutaj

W sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia nadchodzącego wydania, a my przyjrzymy się im bliżej. Utrzymane w konsekwentnie kontynuowanej przez trzy paski stylistyce nowych, wzorowanych na biegowych sylwetkach z lat 90 Ozweego na pierwszy rzut oka niczym specjalnym się nie wyróżniają. Niemniej jednak wprawne oko zauważy pewne różnice względem wszechobecnych GR'ów. Najbardziej znaczącą jest oczywiście inny niż zwykle materiał, z którego skonstruowana jest cholewka. Znaczącą jej część wykończono z mięsistej, nylonowej siateczki z dodatkiem naturalnej skóry na kołnierzu oraz języku. Dodatkowo na tyle znajdziecie kawałek elastycznego neoprenu o satynowym wykończeniu. Kolorystycznie całość nawiązuje do ultra limitowanych EQT Cushion 2, które dostępne były jedynie podczas targów ComplexCon. Całość zdominowana jest przez jasny beż z subtelnie kontrastującymi, czerwonymi paskami na boku, butelkowo-zielonym wnętrzem i czarną żyłką ciągnącą się przez tył. Kropką nad i są brandowane wkładki.

Niestety, na ten moment nie wiemy, kiedy buty pojawią się w sprzedaży. Jeżeli jednak szukasz innych kolorystyk modelu Ozweego sprawdzaj co dzieje się tutaj.


Pusha T x adidas Ozweego
Styl: EH0242

adidas