Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Air J0dan 1 High Premium 'Fossil'

31 lipiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Air J0dan 1 High Premium 'Fossil'

Kilka dni temu pojawiło się pierwsze zdjęcie damskiej wersji Air Jordan 1, która razem z czwórkami 'Mushroom' tworzy swego rodzaju pack.  Amerykańska marka nie kawała nam długo czekać na serię oficjalnych zdjęć. W sumie nic dziwnego, bo premiera tych butów już dosłownie na chwilę. 

Air Jordan 1 High Premium WMNS 'Fossil' mają cholewkę wykonaną ze skóry. Nazwa "premium" pozwala nam myśleć, że jakość materiałów będzie bardzo dobra. Kombinacja kolorów, jaką zostały one ozdobione omawiane jedynki, prezentuje się bardzo ciekawie. Mamy tutaj połączenie czerni oraz dwóch odcieni ciekawego koloru, który nazywamy "piaskowy"...choć bardziej chodzi o "skamielinę". Na butach nie brakuje "skrzydlatego" logo Air Jordan. Na języku mamy też tłoczonego na skórzanej metce Jumpmana. Upper osadzono na klasycznej, białej podeszwie środkowej i transparentnym, opalizującym outsole'u. 

Air Jordan 1 Premium WMNS w kolorystyce 'Fossil' mają pojawić się w sprzedaży już 1 sierpnia...ale w Japonii. Jak tylko uda nam się ustalić, czy buty będzie można kupić u któregoś z polskich retailerów, od razu damy Wam znać. Zaglądajcie na tenisufki.eu. Jesteśmy ciekawi, czy któraś z pań widzi te jedynki w swojej kolekcji? Czekamy na Wasze komentarze. 


Air Jordan 1 High Premium WMNS
kolor: Black/Fossil-Pale Ivory
styl: AH7389-003
cena: $160


Tagi: jumpman23