Proponowany post

Ostatni Mecz Vince'a Cartera

Wspominamy legendę

Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 High OG Defiant 'Tour Yellow'

12 lipiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 High OG Defiant 'Tour Yellow'

Od kilku tygodni nie było o tych jedynkach ani słowa. Mówiło się, że buty pojawią się w sprzedaży w lipcu, ale nie padły żadne konkretne daty. Dziś mamy dla Was serię oficjalnych zdjęć, którymi podzieliła się marka Jordan.  Oznacza to, że Air Jordan 1 High OG Defiant w kolorystyce 'Tour Yellow' pojawią się w sprzedaży już wkrótce. Wcześniej mówiło się na ten wariant 'Dynamic Yellow'

Buty są swego rodzaju wariacją klasycznych Air Jordan 1 'Black/White'. Cholewka zbudowana jest z czarnej i białej skóry, która wygląda na materiał bardzo dobrej jakości. W tym wydaniu zastosowano czerwone przeszycia, które bardzo fajnie kontrastują z czernią. Elementem, który wyróżnia te jedynki jest brak Swoosha. W zasadzie jest tylko jeden, żółty po wewnętrznej stronie lewego buta. Reszta została fabrycznie "wypruta". Zostały po nich tylko czerwone nitki, których ułożenie przypomina logo Nike. Buty mają czarny, skórzany język ozdobiony metką z brandingiem "Nike Air". Inaczej niż zazwyczaj wygląda klasyczne "Wings Logo". Zostało ono dookoła obszyte czerwoną nicią, która niewątpliwie podkreśla jego obecność. Upper osadzony jest na białej podeszwie środkowej i czarnym outsole'u. Niestety nie wiemy, czy producent dorzuca w zestawie dodatkowy komplet sznurowadeł. 

Dokładna data premiery, to na razie tajemnica. Nie wiemy też, czy buty będą dostępne u któregoś z polskich retailerów. Jak tylko poznamy szczegóły dotyczące dropu Air Jordan 1 High OG Defiant 'Tour Yellow' od razu damy Wam znać. Jak myślicie, czy te jedynki będą miały takie wzięcie, jak kilka ostatnich wydań? Czekamy na Wasze komentarze. 


Air Jordan 1 High OG Defiant
kolor: White/Black-Gym Red-Tour Yellow
styl: CD6579-071
cena: $175