Oficjalne zdjęcia Air Jordan 1 High OG “Electro Orange”

23 kwiecień 2021
Oficjalne zdjęcia Air Jordan 1 High OG “Electro Orange”

O nadchodzących Air Jordan 1 High OG “Electro Orange” mieliśmy okazję wspominać już kilkukrotnie - KLIK. Z racji zbliżającej się premiery tej przykuwającej oko, zupełnie nowej kolorystyki w sieci pojawiły się ich oficjalne zdjęcia pokazujące je w pełnej krasie.

Mające zadebiutować na rynku 17 lipca Air Jordan 1 High OG “Electro Orange” wykonane są przy użyciu mięsistej, naturalnej skory dobrej jakości z dodatkiem nylonu na języku, czyli tak jak większość klasycznych JS'ów. Kolorystycznie designerzy postawili na hajpowe połączenie bieli oraz czerni kojarzone z klasycznymi wydaniami jedynak w ich oryginalnych kolorystykach 'Black Toe' z dodatkiem kontrastującej pomarańczy. Wszystkim Jordan Headom to zestawienie przywodzi na myśl pożądane Air Jordan 1 'Shattered Backboard', i dzięki takiemu zabiegowi Air Jordan 1 High OG “Electro Orange” naszym zdaniem będą niemniej popularne. W sekcji komentarzy poniżej dajcie nam znać, co Wy o nich sądzicie i czy 17 lipca będziecie próbowali je kupić? 

Jeżeli chodzi o dostępność, to te limitowane Air Jordan 1 High OG “Electro Orange” dostępne będą tylko w wybranych sklepach ze sneakersami. Jeżeli chodzi o Polskę, szukajcie ich u takich specjalistów, jak stołeczny concept Warsaw Sneaker Store czy Sklepach Koszykarza, gdzie powinny się pojawić 17 lipca. Sugerowana cena detaliczna wyniesie równowartość 170$.

Air Jordan 1 High OG “Electro Orange”
Kolor: White/Electro Orange-Black
Kod SKU: 555088-180
Data premiery: 17 lipca, 2021
Cena: $170