Proponowany post

Asics GEL-Lyte III 'Dragon Fruit'

W letniej kolorystyce.

Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Gym Red'

24 czerwiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Gym Red'

Do premiery Air Jordan 1 High OG 'Gym Red' zostało już tylko kilka dni. W związku z tym Jordan Brand ma dla nas serię oficjalnych zdjęć tych butów. Naszym zdaniem jest to bardzo fajna wersja jedynek zachowana w stylu i barwach "Chicago Bulls"

Cholewka butów wykonana jest z czarnej i białej skóry, którą uzupełnia czerwony Swoosh oraz kołnierz z tłoczonym, zaznaczonym na biało klasycznym "Wings Logo". Metka z napisem "Nike Air" zdobi czarny, nylonowy język. Upper osadzony jest na białym midsole, a jeszcze niżej buty mają czarną, gumową podeszwę zewnętrzną. To naprawdę bardzo przyjemna kolorystyka, która jak już wspominaliśmy w poprzednich wpisach, w naszej ocenie jest skromniejszą wersją Air Jordan 1 High OG NRG 'No L's'. Niestety oficjalne zdjęcia nie rozwiały naszych wątpliwości w sprawie dodatkowych sznurowadeł...ale o tym przekonamy się już wkrótce...a dokładnie w najbliższą sobotę. 

Premiera Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Gym Red' została zaplanowana na 29 czerwca. Buty z pewnością pojawią się na stronie producenta i w aplikacji Nike SNEKRS. Buty będzie można też dorwać w warszawskim KICKS Store. Zanosi się na kolejne mocne wydanie Air Jordan 1.


Air Jordan 1 Retro High OG 'Gym Red'
kolor: Black/White-Sail-Gym Red
styl: 555088-061
cena: $160