Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 High OG WMNS 'Panda'

25 kwiecień 2019
Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 High OG WMNS 'Panda'

Air Jordan 1 High OG WMNS w kolorystyce 'Panda' już za chwilę trafią na sklepowe półki. Jordan Brand podzieliło się właśnie serią oficjalnych zdjęć, dlatego postanowiliśmy, że przypomnimy Wam o tym dropie. Podobnie, jak kilka poprzednich wydań AJ1, spodziewamy się, że i to spotka się z ogromnym zainteresowaniem. Warto jeszcze dodać, lub przypomnieć, bo niektórzy może nie wiedzą, że będzie to damska wersja jedynek. 

Czarne elementy; Swoosh, pięta, część kołnierza i toe boxa pokryte są włochatym materiałem. Pozostała część cholewki to biała skóra. Upper uzupełnia biały, nylonowy język, na którym umieszczono standardową metkę z brandingiem "Nike Air". Bardzo interesująco wygląda inne niż zwykle "Wings Logo", które w tym wydaniu jest wypukłe i wykonane z plastiku. Buty wyposażone zostały w woskowane sznurowadła, ale w zestawie producent dorzuca jeszcze biały komplet. Buty stoją na klasycznym, białym midsole'u i czarnej podeszwie zewnętrznej. Tak, jak wspominaliśmy w poprzednich wpisach na ten temat, jest to swego rodzaju remix oryginalnej wersji 'Black/White'.

Air Jordan 1 High OG WMNS 'Panda' będzie można kupić między innymi w KICKS Store i sieci sklepów World Box i to zarówno stacjonarnie, jak i online. Sugerujemy jednak skontaktować się z tymi punktami, bo docierają do nas różne informacje dotyczące konkretnych dat dropu. 


Air Jordan 1 Retro High OG WMNS
kolor: Black/Black-Metallic Gold-White
styl: CD0461-007
cena: $160