Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 Low 'Obsidian'

19 czerwiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 Low 'Obsidian'

Kolejny dzień przynosi nam kolejne doniesienia o zbliżających się Air Jordan 1 Low. Amerykańska marka pokazała serię oficjalnych zdjęć niskich jedynek w wariancie nazwanym 'Obsidian'. Jordan Brand bardzo mocno poszło w tym roku w Air Jordan 1 Low. My nie mamy nic przeciwko, bo bardzo lubimy jedynki w każdej z dostępnych wysokości.  

'Obsidian' to bardzo prosty wariant kolorystyczny. Bazuje on na białej, skórzanej cholewce, a jedynymi elementami zaznaczonymi na odcień koloru granatowego są Swooshe i Jumpmany na językach. Na butach nie brakuje wyszytego "Wings Logo" i numeru "23". Jedyne, do czego możemy się przyczepić, to biała podeszwa zewnętrzna. W naszej ocenie zdecydowanie bardziej pasowałby tutaj granatowy outsole. Buty mogą być fajną opcją na lato dla wszystkich tych, którym ciężko rozstać się z butami spod znaku "pajacyka"

Niestety nie znamy dokładnej daty premiery, ale spodziewamy się, że Air Jordan 1 Low 'Obsidian' już wkrótce pojawią się na sklepowych półkach. Butów należy szukać na stronie producenta, ale niewykluczone, że będą one też dostępne w sklepach z ofertą Jordan Brand. Mowa o Sklepie Koszykarza i warszawskim KICKS Store. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać, co sądzicie o tej wersji Air Jordan 1 Low. 


jordan