Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 Low 'Palm Tree'

30 kwiecień 2020
Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 Low 'Palm Tree'

Jordan Brand ma dla nas kolejną, bardzo przyjemną wersję kolorystyczną modelu Air Jordan 1 Low o bardzo wakacyjnym charakterze. Jej nazwa to 'Palm Tree'. Amerykańska marka podzieliła się serią oficjalnych zdjęć. Musimy przyznać, że przy całej naszej sympatii do klasycznych, Bullsowych kolorów, bardzo nam się podoba to, co widzimy.

Cholewka wykonana jest ze skóry, którą zabarwiono na przyjemny, piaskowy odcień. Katalogowa nazwa tego koloru to "Light Orewood Brown". Występował on na kilku innych produktach od Nike. Uzupełnieniem jest Swoosh w kolorze żółtym i niebieskie detale. Upper ozdobiony jest też wzorami przedstawiającymi liście drzew palmowych. Znajdziemy je na bocznych panelach i górnej części toe boxa. Buty osadzone są na białej podeszwie środkowej i czarnym outsole'u. Nam całość bardzo się podoba, a Wam? Dajcie nam znać w komentarzach.

Źródła podają, że Air Jordan 1 Low w kolorystyce 'Palm Tree' pojawią się w sprzedaży już jutro (1 maja). Na pewno sprawdzimy, czy będą dostępne na stronie producenta. Zajrzymy też na stronę Sklepu Koszykarza.Air Jordan 1 Low “Palm Tree”
kolor: Light Orewood Brown/Amarillo-White-Laser Blue
styl: CK3022-107
cena: $100