Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 Low 'PSG'

18 lipiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 Low 'PSG'

Ciuchy z nowej kolekcji Paris Saint-Germnain x Jordan Brand pojawiły się już w sprzedaży. Można je dorwać, między innymi w Warsaw Sneaker Store. Za kilka dni swoją premierę będą miały zapowiadane Air Jordan 6 'PSG'. Jeśli chodzi o buty, to w kolekcji obok szóstek znajdą się jeszcze Air Jordan 1 Low. Amerykańska marka udostępniła nawet serię oficjalnych zdjęć. Przyznamy, że to bardzo miła niespodzianka. W zeszłym roku też dostępne były jedynki, ale w wersji High

Podobnie, jak w zeszłym roku buty mają czarną cholewkę. Jest ona zbudowana z nubuku oraz materiału przypominającego nylon, który widać na kołnierzu i tylnym panelu. Na tej części umieszczono "Jordanowe" logo Paris Saint-Germain na tle geometrycznych wzorów. Cholewka ozdobiona jest czerwoną metką z napisem "Paname", który znajdziemy też po wewnętrznej stronie języka. Skoro już o nim mowa, to jest on wykonany z nylonu i pośrodku ma szlufkę na sznurowadła, na której jest napis "Paris". Literka "A" została w nim sprytnie zastąpiona Jumpmanem. Na uwagę zasługują też wkładki, na których podobnie, jak w Air Jordan 6 widnieje napis "Ici C'est Paris". Buty stoją na białej podeszwie środkowej i białym outsole'u...trochę szkoda, że ten ostatni element nie jest w innym kolorze. Mimo to bardzo pozytywnie oceniamy wygląd tego, specjalnego  wydania Air Jordan 1 Low. 

Nie wiadomo, kiedy dokładnie Air Jordan 1 'PSG' trafią do sprzedaży. Logika nakazuje, że buty pojawią się mniej więcej w tym samym momencie, co Air Jordan 6 'PSG' (27 lipca). Niestety nie wiemy też, czy buty będzie można kupić w którymś z polskich sklepów. Mamy jednak nadzieję, że z ich zdobyciem nie będzie większych problemów. Dajcie nam znać w komentarzach, jak Wam podobają się te jedynki. 


jordan


Tagi: jumpman23,