Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 Low 'Royal'

16 lipiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 Low 'Royal'

Jordan Brand ma dla nas kolejny wariant kolorystyczny niskich Air Jordan 1. Tym razem buty widzimy w kolorystyce zbliżonej do klasycznej 'Royal'. Marka podzieliła się serią oficjalnych zdjęć, co oznacza, że buty już wkrótce pojawią się na sklepowych półkach. 

W odróżnieniu od innej oryginalnej kolorystyki, która pojawiła się w tym roku, mowa o 'Black Toe', cholewka wersji 'Royal' wykonana jest w całości ze skóry. Toe box jest w zasadzie żywcem wzięty z wersji High OG, gdzie mamy połączenie kolorów niebieskiego i czarnego. Boczny panel to biała, a nie czarna skóra. Dalej mamy niebieski tył z wyszytym czarną nicią starym logo "Air Jordan". Cholewkę uzupełnia  czarny, nylonowy język ozdobiony Jumpmanem i niebieską szlufką na sznurowadła z numerem "23". Całość stoi na białej podeszwie środkowej i niebieskim outsole'u. 

Amerykańska marka nie podała dokładnej daty premiery, ale spodziewamy się, że Air Jordan 1 Low w kolorystyce 'Royal' już wkrótce trafią do sprzedaży. Butów będziemy szukali na stronie producenta i u retailerów dysponujących oferta Jordan Brand. Mamy tu na myśli warszawski KICKS Store i Sklep Koszykarza. Jak podoba Wam się ta wersja niskich jedynek? Kto z Was planuje uzupełnić nimi swoją bucianą rotacją? Piszcie w komentarzach. 


jordan