Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 Mid SE 'White/Reflective'

09 grudzień 2019
Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 Mid SE 'White/Reflective'

Air Jordan 1 Mid w wariancie 'All White' znamy i lubimy już od kilku dobrych lat. Można powiedzieć, że są one w stałej sprzedaży. Projektanci Jordan Brand postanowili delikatnie podrasować te buty. Efekty ich pracy widzimy na serii oficjalnych zdjęć, którymi podzieliła się marka. Należy dodać, że będzie to kolejne, damskie wydanie jordanów jedynek. 

Cholewka, która wykonana jest z białej skóry, wzbogacono o odblaskowy materiał 3M, który umieszczono na krawędziach jedynkowych paneli. Daje to bardzo ciekawy efekt zarówno przy normalnym świetle, jak i po użyciu flesza. Upper uzupełnia biały język z metką z Jumpmanem, do tego białe sznurowadła i sockliner. Na kołnierzu nie brakuje oczywiście tłoczonego "Wings Logo". Buty stoją na białej podeszwie środkowej i gumowym outsole'u. Niby taka zwykła wersja Midów, a jednak wyglądają fajnie. Zgadzacie się z nami? 

Niestety dokładna data premiery nie jest znana. Należy się jednak spodziewać, że Air Jordan 1 Mid SE WMNS w wariancie 'White/Reflective' już wkrótce powinny pojawić się w sprzedaży. Będziemy sprawdzać stronę producenta. Bardzo możliwe, że buty pojawią się też w KICKS Store lub Warsaw Sneaker Storejordan