Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 Mid W Klasycznych Kolorach

03 czerwiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 Mid W Klasycznych Kolorach

W ostatnim czasie pokazywaliśmy Wam sporo nowych kolorystyk modelu Air Jordan 1 Mid, które zostały przygotowane dla pań. Dziś mamy oficjalne zdjęcia kolejnej. Projektanci marki postanowili skorzystać z typowych dla marki barw i trzeba przyznać, że wyszły im całkiem niezłe jedynki. Zresztą zobaczcie sami.

Cholewka tego wydania Air Jordan 1 Mid została wykonana ze skóry. Zdecydowanie dominuje tutaj kolor biały, który pokrywa boczne panele i toe cap. Czerń znajdziemy w górnej części toe boxa z tyłu cholewki oraz na Swooshu. W tym samym kolorze mamy też nylonowy język, na którym nie mogło zabraknąć metki z Jumpmanem. To właśnie ten logotyp, podobnie, jak klasyczne skrzydlate logo zostały zaznaczone na czerwono, uzupełniając tym samym standardowe, jordanowe trio kolorystyczne. Można zatem stwierdzić, że omawiane Air Jordan 1 Mid to "Chicagowska" wersja tego modelu. Buty prezentują się naprawdę dobrze i trochę szkoda, że nie zobaczymy ich w męskich rozmiarach.

Jeśli chodzi o premierę, to marka nie podała żadnych konkretów. Oficjalne zdjęcia pozwalają nam jednak sądzić, że buty już wkrótce pojawią się w sprzedaży. Należy ich szukać na stronie producenta, ale bardzo możliwe, że znajdą się one też w ofercie takich retailerów, jak KICKS Store czy Sklep Koszykarza.


jordan


Tagi: jumpman23,