Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 Mid WMNS 'Iridescent'

22 styczeń 2020
Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 1 Mid WMNS 'Iridescent'

Projektanci Jordan Brand przygotowali kolejną, wersję modelu Air Jordan 1 Mid przeznaczoną dla pań. Marka opublikowała nawet serię oficjalnych zdjęć tych butów, które już wkrótce powinny pojawić się w sprzedaży. 

Cholewka tego wydania AJ1 została wykonana w przeważającej części z zamszu, o bardzo przyjemnym odcieniu. Uzupełnieniem jest czarny Swoosh, toe box, język, sznurowadła i sockliner, oraz opalizująca pięta i pasek na kołnierzu. Trzeba przyznać, że robi to bardzo fajne wrażenie i nadaje wyjątkowości tym jedynkom. Buty stoją na jasnej podeszwie środkowej i czarnym outsole'u. Na butach nie brakuje klasycznego brandingu w postaci Wings Logo i Jumpmana na języku.    

Kiedy dokładnie Air Jordan 1 Mid WMNS 'Iridescent' pojawią się w sprzedaży, tego niestety nie wiemy, bo producent nie podał konkretnej daty. Poniższe oficjalne zdjęcia można traktować jednak, jako swego rodzaju zapowiedź, że stanie się to już niedługo. Dajcie nam znać, jak podobają Wam się te AJ1. Która z pań zgarnie je do swojej kolekcji? jordan