Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 11 Low IE 'Space Jam'

11 lipiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 11 Low IE 'Space Jam'
"Everybody get up it's time to slam now..."

Od premiery Air Jordan 11 Low IE 'Space Jam' zostało już tylko kilka dni. Dlatego Jordan Brand ma dla nas serię oficjalnych zdjęć tych butów. Wersja IE, nie ma tylu fanów, co "normalne" Air Jordan 11, a pomalowanie jej tak, by przypominały 'Space Jamy' w mniemaniu wielu sneakerheadów nie pomogło. My mamy pozytywny stosunek zarówno do tego wcielenia niskich Air Jordan 11, jak i do tego wariantu kolorystycznego.

Cholewka tego wydania bazuje na czerni i jest wykonana z meshu podobnego do tego, który występuje w wysokiej wersji Air Jordan 11. Łudząco przypomina on Ballistic Mesh. Toe box pokryty jest gładką, czarną skórą, którą znajdziemy też na języku, który ozdobiony jest "concordowym" Jumpmanem. Panel biegnący dookoła cholewki, który zazwyczaj w jedenastkach IE pokryty jest Elephant Printem, tutaj zastąpiono czarną skórą lakierowaną, będącą odniesieniem do klasycznych 'Space Jamów'. Mudguard ma oczywiście otwory wentylacyjne. Buty stoją na klasycznym, białym midsoleu i błękitnej, transparentnej podeszwie zewnętrznej, gdzie nie brakuje charakterystycznej płytki z włókna węglowego. 

Przypominamy, że premiera Air Jordan 11 Low IE 'Space Jam' odbędzie się 13 lipca. Buty będzie można kupić, między innymi w warszawskim KICKS Store i Sklepie Koszykarza. Kto z Was planuje uzupełnić tymi butami swoją kolekcję? 


Air Jordan 11 Low IE 'Space Jam'
kolor: Black/Concord-White
styl: 919712-041
cena: $170