Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 11 Low SE Snakeskin 'Light Bone'

13 maj 2019
Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 11 Low SE Snakeskin 'Light Bone'

Już za chwilę odbędzie kolejna premiera Air Jordan 11 Low SE Snakeskin. Amerykański producent opublikował właśnie serię oficjalnych zdjęć kolorystyki 'Light Bone'. Poza zdjęciami mamy dla Was dość istotną informację o zmianie daty premiery. Pierwotnie buty miały pojawić się dopiero w czerwcu, ale datę "przyspieszono" i na sklepowych półkach wylądują jeszcze w tym tygodniu. 

Cholewka i język wykonane są ze skóry w kolorze 'Light Bone'. Wqrto zaznaczyć, że  jakość tego materiału wygląda całkiem nieźle. System sznurowania tworzą tradycyjne, nylonowe tasiemki w podobnym odcieniu. Sockliner i charakterystyczna metka na języku, są w czarnym kolorze. Najciekawszym elementem cholewki jest oczywiście mudguard, który pokryty jest materiałem imitującym skórę węża. Znajdziemy tutaj biel, czerń oraz odcienie szarości. Podeszwa środkowa ma bardzo podobny odcień, co cholewka, a jeszcze niżej możemy zobaczyć mleczną podeszwę zewnętrzną. Wkładka oraz Jumpman na wspomnianej metce na języku są w czerwonym kolorze.

Air Jordan 11 Low SE Snakeskin 'Light Bone' pojawią się w sprzedaży już 18 maja. Poza oficjalnym sklepem producenta, powinniśmy je móc kupić w sklepach z ofertą Jordan Brand. Mamy tu na myśli sieć sklepów World Box, Sklep Koszykarza. Warto zaglądać też do warszawskiego KICKS Store


Air Jordan 11 Low SE “Snakeskin”
kolor: Light Bone/University Red-Sail-Black
styl: CD6846-002
cena: $185Tagi: jumpman23,