Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 14 SE 'Reverse Ferrari'

17 czerwiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 14 SE 'Reverse Ferrari'

Już w najbliższą sobotę odbędzie się premiera Air Jordan 14 SE 'Reverse Ferrari'. Amerykańska marka uznała, że po serii ujęć "on feet", które obiegły Świat i które pokazywaliśmy też Wam na naszej stronie (do sprawdzenia tutaj), przyszedł czas na fotki oficjalne. Prezentowane Air Jordan 14 to bez wątpienia ciekawy release i "coś" innego w kolekcji każdego jordanheada. Są też uzupełnieniem czerwonej wersji z 2014 roku.

Buty mają skórzaną cholewkę, którą projektanci zabarwili na żółto. Upper został pozbawiony wszelkich, charakterystycznych dla Air Jordan 14 przeszyć, czy paneli. Wyjątkiem jest jeden szew po wewnętrznej stronie w okolicy toe boxa.  Poza tym mamy gładką powierzchnię, która zdobi jedynie logo z Jumpmanem i gumowy zapiętek z numerem "23". Język wykonano z czarnej skóry, który zwieńczony jest czerwonym napisem "Jordan". Bardzo przyjemnie w tym modelu wygląda podeszwa środkowa i czternastkowe zęby. Na oba elementy naniesiono grafikę imitującą włókno węglowe. Na samym dole mamy czarny outsole z bieżnikiem w klasyczną jodełkę.

Przypominamy, że premiera Air Jordan 14 SE 'Reverse Ferrari' odbędzie się 22 czerwca. Buty powinny pojawić się o oficjalnym sklepie internetowym producenta, prawdopodobnie będzie też je można kupić za pośrednictwem aplikacji Nike SNEKRS. Doszły nas słuchy, że buty znajdą się w ofercie warszawskiego KICKS Store. Kto z Was planuje uzupełnić swoją kolekcję tymi czternastkami?


Air Jordan 14 SE “Reverse Ferrari”
kolor: University Gold/Black-University Red
styl: BQ3685-706
cena: $200