Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 4 'Cool Grey'

17 lipiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 4 'Cool Grey'

Do premiery tej, jednej z najfajniejszych, nie-oryginalnych wersji kolorystycznych Air Jordan 4 zostało jeszcze trochę czasu, ale marka Jordan już teraz podzieliła się serią oficjalnych zdjęć. Czwórki 'Cool Grey' pojawią się w sprzedaży po raz pierwszy od 2004 roku. Na re-edycję tego wariantu kolorystycznego czekało wielu jordanheadów. W końcu ich (nasza) cierpliwość zostanie wynagrodzona. 

Cholewka wykonana jest z szarego nubuku, który pokrywa górną część języka, skrzydełka systemu sznurowania oraz heel tab, na którym znajdziemy chromowanego Jumpmana. Kolor "Cool Grey" obecny jest też na nettingu bocznych paneli i języka oraz na sznurowadłach. Szary zestawiono z czernią, którą znajdziemy na socklinerze oraz plastikowych elementach. Na butach jest też kilka żółtych akcentów, napis "Flight" pod Jumpmanem na języku, czy metka z odwróconym do góry nogami napisem "Air Jordan" po jego wewnętrznej stronie. Szary upper osadzony jest na białym midsole'u i czarnej podeszwie zewnętrznej z kilkoma żółtymi detalami. 

Przypominamy, że premiera Air Jordan 4 'Cool Grey' odbędzie się 3 sierpnia. Buty będzie pewnie można kupić na stronie producenta. Znajdą się one też w ofercie warszawskiego KICKS Store i Sklepu Koszykarza. Buty będą dostępne w rozmiarach męskich i damskich. My już nie możemy się doczekać. Jak tylko uda nam się dorwać parę, zrobimy dla Was porównanie z "oryginalnym" wydaniem z 2004 roku. Kto Z Was planuje uzupełnić swoją kolekcję tymi czwórkami? 


Air Jordan 4 'Cool Grey'
kolor: Cool Grey/Chrome-Dark Charcoal-Varsity Maize
styl: 308497-007
cena: $190