Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 4 'Mushroom'

12 wrzesień 2019
Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 4 'Mushroom'

Zbliża się kolejna premiera od Jordan Brand. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia nadchodzących butów. Mowa oczywiście o Air Jordan 4 WMNS w kolorystyce 'Mushroom'. Te "grzybowe" czwórki trafią do sklepów już w przyszłym tygodniu, a w tym wpisie dowiecie się, gdzie będzie można je kupić. 

Cholewka butów wykonana jest z zamszu, który widzimy w bardzo przyjemnym odcieniu. Katalogowa nazwa tego koloru to "mushroom", ale jest to coś w rodzaju barwy piaskowej, czy beżowej. Zestawiono go z czernią, którą znajdziemy na bocznych panelach, języku, socklinerze, sznurowadłach i plastikowych elementach systemu sznurowania. Na szczególną uwagę zasługuje skórzana metka z opalizującym Jumpmanem i napisem "Flight" umieszczona na języku. Takie samo, opalizujące logo marki znajdziemy na heel tabie. Upper osadzony jest na podeszwie środkowej, którą pomalowano głównie czarną farbą. Na samym dole jest jasny outsole, ale nie brakuje też kilku czarnych sekcji. 

Air Jordan 4 WMNS w kolorystyce 'Mushroom' pojawią się w sprzedaży równo za tydzień, 19 września. Buty  będzie można kupić na stronie producenta i za pośrednictwem aplikacji SNEAKRS. Dowiedzieliśmy się, że znajdą się one też w ofercie, między innymi warszawskiego KICKS Store. My już nie możemy się doczekać, a Wy? Kto z Was planuje uzupełnić swoją kolekcję czwórek?


Air Jordan 4 WMNS “Mushroom”
kolor: Mushroom/Black-Fossil-Pale Ivory
styl: AQ9129-200
cena: $190