Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 5 'Fire Red'

19 marzec 2020
Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 5 'Fire Red'

Dropu tych konkretnych Air Jordan 5 już naprawdę nie możemy się doczekać. W sprzedaży miały one pojawić się 28 marca, ale z wiadomych przyczyn data premiery została przesunięta. Dziś chcemy Wam pokazać, jak 'Fire Red' wyglądają na oficjalnych zdjęciach, którymi podzieliła się marka Jordan. Mamy też dla Was informację o nowej dacie premiery.

Jak już pisaliśmy w poprzednich postach, omawiane piątki prezentują się naprawdę dobrze. Podoba nam się ich shape i materiały. Na uwagę zasługuje lekko ścięty toe box, który przypomina ten z wersji OG. Cholewka wykonana jest z białej skóry, która już na samych zdjęciach wygląda o niebo lepiej niż ta, z której było wykonane wydanie z 2013 roku. Upper uzupełnia biały mesh i netting na języku i bocznych panelach, czerwony sockliner i gruby. Górna część języka pokryta jest odblaskowym materiałem 3M. Widać to dość wyraźnie na nowych ujęciach. Buty stoją na czarnej podeszwie środkowej i błękitnym, transparentnym outsoleu. Omawiane wydanie posiada oryginalny branding "Nike Air" umieszczony na pięcie, na wkładkach, na podeszwie i na lacelockach. Coś pięknego. Podzielacie nasz entuzjazm względem tych butów?

Na premierę Air Jordan 5 'Fire Red' przyjdzie nam poczekać do 25 kwietnia. Tego dnia buty pojawią się na stronie producenta i (prawdopodobnie) w aplikacji SNEAKRS. Buty znajda się też w ofercie warszawskiego KICKS StoreAir Jordan 5 'Fire Red'
kolor: White/Fire Red-Black
styl: CT4838-102
cena: $200