Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 5 'Island Green'

10 październik 2019
Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 5 'Island Green'

Wielkimi krokami zbliżamy się do roku 2020, w którym Jordan Brand będzie świętowało 30. urodziny modelu Air Jordan 5. Zapowiedzianych zostało już kilka wersji kolorystycznych, między innymi 'Fire Red', ale będą też i zupełnie nowe. Jedną z nich możemy zobaczyć na serii oficjalnych zdjęć, którymi podzieliła się marka. Buty pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym roku i będzie je można potraktować, jako rozgrzewkę.

Cholewka tego wydania Air Jordan 5 pokryta jest odblaskowym materiałem 3M, który dodatkowo ozdobiono cęntkami, przypominającymi te z sierści dzikich kotów.  Uzupełnieniem jest czarny sockliner i sznurowadła oraz zielony (choć wygląda to na kolor miętowy) netting, plastikowe elementy systemu sznurowania i góra języka. Całość stoi na czarnej podeszwie środkowej, gdzie nie brakuje charakterystycznych zębów, a jeszcze niżej mamy transparentny outsole w tym samym odcieniu, co detale na cholewce.  Buty wyglądają ciekawie, ale nie jesteśmy przekonani, czy przypadną one do gustu jordanheadom...choć może się mylimy...nigdy nic nie wiadomo. Piszcie w komentarzach, jak Wy oceniacie te piątki.

Premiera Air Jordan 5 w kolorystyce 'Island Green' została zaplanowana na 11 listopada. Tego dnia buty pojawią się na stronie producenta i u retailerów z ofertą Jordan Brand. Obstawiamy, że będzie je można kupić między innymi w warszawskim KICKS Store i Sklepie Koszykarza


Air Jordan 5 'Island Green'
kolor: White/Black-White-Island Green
styl: CN2932-100
cena: $225