Proponowany post

Nike Prezentuje Nowy Model Waffle One

Trochę sacai, trochę Undercover.

Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 5 “Raging Bull” - Póki Co W Wersji GS

07 styczeń 2021
Oficjalne Zdjęcia Air Jordan 5 “Raging Bull” - Póki Co W Wersji GS

W 2009 roku na rynku debiutował specjalny pack dwóch kolorystyk Air Jordan 5 zamkniętych w eleganckim, drewnianym pudle imitującym skrzynie, z której patrzyły na nas rozwścieczone, czerwone oczy byka. Paczkę ten nazywano w różny sposób. Na rynku funkcjonują takie nazwy jak 'Raging Bull Pack', 'Toro Bravo Pack' czy 'DMP 2 Pack'

Tak jak wspominaliśmy, w skład tej ekskluzywnej paczki wchodziły dwie zupełnie różne kolorystyki debiutujących na rynku w 1990 Air Jordan 5. Czarną, nazywaną '3M' wersję charakteryzuje odblaskowy, ciemny materiał, którym pokryto niemal 100% cholewki zestawiony z ciemną podeszwą wewnętrzną z kilkoma krwistoczerwonymi akcentami. Druga, zdecydowanie bardziej przykuwająca oko kolorystyka to 'Red Suede', co w idealny sposób je opisuje. Buty charakteryzują się mocno nasyconym, czerwonym materiałem, którym pokryto upper. Odblaskową 3M'ką wykończono język, a całość postawiono na tej samej ciemnej podeszwie co w ciemnej wersji. Obydwie kolorystyki łączy '23' haftowane na pięcie.


Już niebawem Jordan Brand uraczy nas re-edycją tych naprawdę świetnych AJ5, na które czeka masa JordanHeadów na całym świecie. Część z Was wydanie to może kojarzyć się z jedną z limitowanych wersji zaprojektowanych przez ekipę Trophy Room (KLIK), co jeszcze bardziej nakręci hype na to wydanie. Nadchodzące Air Jordan 5 'Raging Bull', tak jak i wydanie sprzed 12 lat charakteryzuje krwistoczerwona cholewka wykonana z naturalnego zamszu z dodatkiem odblaskowej 3M'ki na wyciągniętym ku górze języku. Wszytko to przełamano eleganckimi, czarnymi dodatkami pojawiającymi się obok systemu sznurowania, we wnętrzu czy na niemal całej powierzchni podeszwy z charakterystycznymi, czerwonymi 'zębami' w jej środkowej części nawiązujące do amerykańskiego myśliwca P-51 Mustang, którym są inspirowane. Aha, to co tutaj widzicie, to zdjęcia przedstawiające młodzieżową wersję GS, co oznacza, że dostaniemy je w odsłonie dla całej rodziny.

Szczegóły premiery Air Jordan 5 'Raging Bull'

Sprzedaż butów u wybranych specjalistów ruszy 10 kwietnia. Nowych Air Jordan 5 'Raging Bull' szukajcie w takich punktach jak Warsaw Sneaker Store czy Sklepach Koszykarza. Sugerowana cena detaliczna wyniesie równowartość 190$.

Air Jordan 5 “Raging Bull”
Kolor: Varsity Red/Black-White
Kod: DD0587-600
Data premiery: 10 kwietnia, 2021
Price: $190


Jordan