Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Atlas x Nike SB Dunk High

16 wrzesień 2020
Oficjalne Zdjęcia Atlas x Nike SB Dunk High

Z końcem kwietnia informowaliśmy Was o tym, że uznany w USA skateshop Atlas doczekał się kolejnego projektu z Nike SB. Oczywiście wybór sylwetki padł na aktualnie przeżywający swoją drugą młodość model Dunk, ale w wysokiej wersji cholewki High, o czym dowiedzieć mogliście się stąd (KLIK). Dziś wracamy do tematu, bowiem Nike SB oficjalnie pochwaliło się zdjęciami tego kolabo.

Buty zaprojektowane zostały tak, aby wyglądały na takie, które lata przeleżały zakopane gdzieś na strychu. Efekt ten uzyskano dzięki zastosowaniu naturalnej skóry, której powierzchnię pokryto obfitą warstwą popękanej farby, która podczas użytkowania zacznie się kruszyć i odpadać. Efektu 'vintage' dodaje też żółtawa obwoluta Swoosh'a czy charakterystycznie zabarwiona podeszwa, którą znać możecie już z innych butów Nike z dopiskiem 'VNTG' w nazwie. Kolorystycznie postawiono na przybrudzoną biel zestawioną z pastelowym odcieniem niebieskiego przełamanym beżowymi sznurówkami. Szczyt języka podkreślono sygnaturą 'Nike SB' oraz haftowanym krwistoczerwoną nicią napisem 'Atlas'. Buty jako całość naprawdę robią wrażenie i śmiało możemy powiedzieć, że jest to jedno z ciekawszych wydań wysokich Dunków ostatnich miesięcy.

Niestety, na ten moment nie mamy pojęcia, kiedy trafią one do sprzedaży. Obstawiamy jednak, że nastąpi to w ciągu kilku nadchodzących tygodni. Liczymy też, że dostaniemy je w SH Store czy Miniramp oraz SNRKS App


Atlas x Nike SB Dunk High
Kolor: Sail/Track Red-White-Ocean Fog
Kod: CZ3334-100
Data: Jesień 2020

Nike SB