Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Bandulu x Nike Kyrie 5

05 lipiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Bandulu x Nike Kyrie 5

Kyrie Irving będzie w przyszłym sezonie graczem Brooklyn Nets. Jednak już wkrótce jego buty, Nike Kyrie 5 zobaczymy w wersji w kolaboracji z Bostońską marką Bandulu. Jej ciuchy charakteryzują się ręcznie tworzonymi ozdobami. Bardzo dobrze widać to na nadchodzących butach. Nike ma dla nas porcję oficjalnych zdjęć, a od nas dowiecie się, kiedy i gdzie będzie można kupić ten nowy wariant Kyrie 5. 

Meshowa cholewka butów bazuje na kremowym odcieniu, który widzimy też na zapiętku i systemie Flytrap. Upper został udekorowany licznymi, kolorowymi plamami i zaciekami, które zostały wyszyte. Przyznamy, że wygląda to bardzo interesująco. Szczególnie podoba się nam imitacja śladu po szklance, który widać na toe boxie prawego buta...ciekawe, czy pary będą różniły się tymi "plamami", czy  na wszystkich będzie to samo. Na zapiętkach umieszczono napisy "Nike Basketball" i "Bandulu Street Couture". Na języku znajdziemy dodatkowe oznaczenie, że to kolaboracja z marką Bandulu. Upper stoi na jasnym midsoleu i kontrastującej, czerwonej podeszwie zewnętrznej. 

Premiera Bandulu x Nike Kyrie 5 została zaplanowana na 27 lipca. Dowiedzieliśmy się, że buty powinny pojawić się w warszawskim KICKS Store i Sklepie Koszykarza. Z pewnością będą też dostępne na stronie producenta lub w aplikacji SNEAKRS. Jak podobają Wam się buty Irvinga w tym wydaniu? Dajcie nam znać w komentarzach. Nam bardzo przypadły do gustu. 


nike