Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Clot x Nike Air Max 1 'Kiss of Death'

15 luty 2021
Oficjalne Zdjęcia Clot x Nike Air Max 1 'Kiss of Death'

Dosłownie kilka dni temu prezentowaliśmy Wam pierwsze zdjęcia retro Clot x Nike Air Max 1 'Kiss of Death', których przedpremierowym posiadaczem stał się znany sneakerhaed oraz muzyk DJ Khaled - KILK. Po kilku dniach wracamy do Was z kolejną porcją informacji, a właściwie dokładnych, co najważniejsze, oficjalnych zdjęć tego kultowego już wydania. Dlaczego kultowego, o tym niżej.

Chińska marka odzieżowa Clot, założona przez Edisona Chen połączyła siły z Nike w 2006 roku, aby wspólnie wydać specjalne wydanie Air Max 1, nazwane „Kiss of Death”. Premiera ta związana była z otwarciem pierwszego stacjonarnego butiku ACU. 15 lat później popularna współpraca powróci w 2021 roku, ale w nieco odmienionej, możliwe, że dla wielu poprawionej wersji. But oddaje hołd chińskim korzeniom Clota, odzwierciedlonym przez „Chi”, czyli energię duchową, która przepływa przez ludzkie ciało, łącząc je ze wszechświatem. But ubrany jest w połączenie beżowego zamszu oraz czerwonej skóry o zwykłym oraz imitującym łuskę węża wykończeniu. Nie zabrakło również strusiej skóry. Tych, którzy od tego wydania oczekują 'perfekcyjnego retro' musimy nieco zmartwić, bowiem buty nieco różnią się od wydania sprzed 15 lat. Delikatną zmianę zauważyć możemy na, pięcie, gdzie odwrócono kolory skrupulatnie haftowanego wzoru z logo Clot w centralnej części, a parujący, przeźroczysty toebox otrzymał dodatkową, zapewniającą wentylację perforację. Nowy jest również wzór na wkładkach, a także kolorowa grafika na spodzie półprzeźroczystej podeszwy.

Szczegóły premiery Clot x Nike Air Max 1 'Kiss of Death'

Buty w sprzedaży zobaczymy gdzieś w okolicy Air Max Day przypadający na 26 marca. Czy Clot x Nike Air Max 1 'Kiss of Death' zadebiutują również w WS2? Na to liczymy!

Clot x Nike Air Max 1 “Kiss of Death”
Kolor: Net/Deep Red-Orange Blaze
Kod: DD1870-100
Data premiery: March 2021
Cena: TBA