Proponowany post

Air Jordan 6 'Quai 54' - Zapowiedź

Może być ciekawie...

Oficjalne Zdjęcia Damskich Air Jordan 1 Mid

21 maj 2019
Oficjalne Zdjęcia Damskich Air Jordan 1 Mid

Czyżby marka Jordan chciała w tym roku zasypać rynek damskimi wersjami Air Jordan 1? Mamy dla Was oficjalne zdjęcia kolejnej wersji kolorystycznej jedynek Mid, która została przygotowana dla pań. Buty wyglądają fajnie i mają vintage'owy charakter. Ten wariant nie ma jeszcze żadnej nazwy. Może Wy macie jakieś propozycje?

Skórzaną cholewkę pokryto przyjemnym, szarym kolorem. Zestawiono go z zamszowym Swooshem i sznurowadłami, które wyglądają jak postarzane. Podobnie ma się sprawa z midsolem, na którym osadzono cholewkę. Katalogowa nazwa tego koloru to "Light Bone". Uzupełnieniem jest szary, nylonowy język z białym Jumpmanem i napisem "AIR" oraz "Wings Logo" na kołnierzu. Jest to bardzo fajna, czysta wersja kolorystyczna, która spokojnie mogłaby pojawić się też w męskich rozmiarach. Jesteśmy przekonani, że na te buty znalazłoby się też kilku chętnych jordanheadów. Zgadzacie się z nami?

Niestety nie wiemy, kiedy dokładnie omawiane Air Jordan 1 Mid trafią do sprzedaży, ale poniższe zdjęcia są za pewne zapowiedzią, że stanie się to już niedługo. Butów będziemy wypatrywali na stronie producenta, ale bardzo możliwe, że będą one dostępne u retailerów z ofertą Jordan Brand. 


jordan


Tagi: jumpman23,