Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia + Data Premiery Nadchodzących adidas Yeezy 350 Boost V2 "Ash Stone"

16 luty 2021
Oficjalne Zdjęcia + Data Premiery Nadchodzących adidas Yeezy 350 Boost V2 "Ash Stone"

Dawno nie było o Kanye i jego współpracy z niemiecką marką adidas, czyli YEEZY. Dziś postanowiliśmy trochę odświeżyć temat i oficjalnymi zdjęciami przypomnieć Wam, że już w tym miesiącu w wybranych sklepach, takich jak stołeczny butik CL20 dostaniemy nową kolorystykę uwielbianych adidas Yeezy Boost 350 V2.

Konkretnie chodzi o prezentowaną już wielokrotnie, ale nigdy na oficjalnych zdjęciach adidas Yeezy 350 Boost V2 "Ash Stone". Buty to doskonale znana nam konstrukcja wykonana przy użyciu niezawodnej, cyfrowej technologii Primeknit zapewniającej lekkość i wygodę. Do tego dołączamy piankę Boost, która jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów amortyzacji od adidasa. Takie połączenie, plus niecodzienny, mogący się podobać design daje nam naprawdę świetne buty, które przy cenie 899 zł wydają się naprawdę rozsądnym wyborem. Kolorystykę 'Ash Stone' charakteryzuje ziemiste połączenie beżów i brązów z wyraźnie zaznaczoną, łososiową smugą na boku. Całość kontrastuje z ciemną podeszwą z karbowanej gumy wypełnionej wcześniej wspomnianą pianką.

Buty w takich sklepach jak CL20, gdzie dostaniecie oryginalne YEEZY zadebiutują już 20 lutego. Trzymajcie rękę na pulsie.