Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia + Data Premiery Nike Dunk High 'Michigan'

15 wrzesień 2020
Oficjalne Zdjęcia + Data Premiery Nike Dunk High 'Michigan'

Tak, tak wiemy, że niemal co chwila wspominamy Wam o  Dunkach, ale tego wymaga od nas sytuacja na sneakersowym rynku, a to trzeci już dziś raz, kiedy wspominamy o tym koszykarskim klasyku z 1985 roku, którego przyszłość nie była tak świetlana jak konkurencyjnych Air Jordan 1. Niemniej jednak teraz Dunki nadrabiają wszystkie zaległe czasy i to na nich głównie skupia się wzrok całego community.

Już za kilka dni odbędzie się kolejna premiera tej sylwetki, ale tym razem w nieco mniej popularnej odmianie High, która mamy wrażenie, nie cieszy się tak dużą popularnością co niski odpowiednik. Niemniej jednak należy pamiętać, że Nike Dunk High 'Michigan' to kultowa, oryginalna kolorystyka tej sylwetki, której historią rozpoczęła się już w 1985 roku, przez co nie zalegać będzie na półkach. Buty, tak jak wydanie sprzed 35 lat dalej wykonane są przy użyciu mięsistej, naturalnej skóry zabarwionej na dwa z pozoru niepasujące do siebie kolory, a mianowicie granat i żółć i nawiązują do barw University of Michigan z dodatkiem nylonu na języku. Całość zestawiona jest z klasyczną śnieżno-białą podeszwą z ciemnym, korelującym z górą spodem.

Nike Dunk High 'Michigan' w sprzedaży zobaczymy już za moment, bo 23 września. Niestety, nie wiemy, czy dostaniemy je w WS2, czy może tylko za pośrednictwem aplikacji SNKRS.


Nike Dunk High “Michigan”
Color: Varsity Maize/Midnight Navy-Midnight Navy
Kod: CZ8149-700
Data: 23 września, 2020
Cena: $120

Nike