Proponowany post

Nike SB Dunk Low Pro QS 'Thermography' - Zapowiedź

Kolejne ciekawe Dunki na horyzoncie.

Oficjalne Zdjęcia Drugiej Kolorystyki Nike Air Force 1 x Travis Scott

14 maj 2018
Oficjalne Zdjęcia Drugiej Kolorystyki Nike Air Force 1 x Travis Scott

Od momentu premiery pierwszej kolorystki Nike Air Force 1 stworzonej we współpracy z Travisem Scottem minęło już ponad pięć miesięcy. Dziś w sieci pojawiły się zdjęcia kolejnej wersji kolorystycznej tego koszykarskiego klasyka z 1982 roku. 

My, jak pewnie i Wy musimy przyznać, że zarówno Travis Scott, jak i designerzy Nike nie napracowali się zbytnio przy kolorystyce 'Sail/Gum Light Brown/Sail'. Nawet na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że buty są takie same jak poprzednicy. Zmianą, jaką postanowiono wprowadzić, jest kolor płóciennej cholewki oraz podeszwy, które ze śnieżnej bieli zamieniono na lekki beż. Pozostałe elementy mamy tutaj bez zmian. Dalej wierzchnią cześć cholewki zdobi patch nawiązujący do wytwórni rapera, do zestawu dodawany jest pakiet wymiennych Swoosh'y oraz lacelock wzorowany na grillu na zęby. Wnętrze wyściełane jest czerwonymi, brandowanymi wkładkami tak samo, jak w wariancie 'OG'.

Niestety konkretna data premiery nie jest nam znana, natomiast cena już tak, która wynosić będzie 130$ co daje nam 639zł.


Nike