Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Drugiej Kolorystyki Notre x Nike Dunk High - 'Midnight Navy/Sky Grey-Fossil-Midnight Navy'

14 styczeń 2021
Oficjalne Zdjęcia Drugiej Kolorystyki Notre x Nike Dunk High - 'Midnight Navy/Sky Grey-Fossil-Midnight Navy'

O tym, że stacjonujący w Chicago butik Notre dostąpił zaszczytu wejścia w kolaboracyjny projekt z amerykańską marką Nike mieliśmy okazję wspominać już kilkukrotnie. Jakiś czas temu, w sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia jasnej, naszym zdaniem lepszej wersji kolorystycznej i dziś wracamy do tematu, z powodu drugiej zapowiadanej wersji.

Materiałowo czy konstrukcyjnie, buty w niczym nie różnią się względem wersji pokazanej jako pierwszej. Wysoki upper skonstruowano z jakościowych materiałów, takich jak włochaty zamsz oraz gładka, naturalna skóra licowa. Dodatkowo wewnętrzny panel, jaki i połowę wysokiego kołnierza wykończono materiałem tekstylnym, a język wyściełano nylonową siateczką. Takie detale jak wewnętrzny Swoosh z 'uściskiem dłoni' będący logo Notre, dodatkowa metka z nazwą butiku na języku, przeprojektowany panel boczny i szlufka na tyle w hikingowym klimacie pozostają bez zmian. Istotną różnicą jest kolorystyka. Buty pokryto stonowanym, pastelowym odcieniem niebieskiego z dodatkiem jego o kilka tonów ciemniejszego odpowiednika i odrobiny granatu. Całość zestawiona jest z beżowym midsolem w klimacie retro. 

Szczegóły premiery Notre x Nike Dunk High - 'Midnight Navy/Sky Grey-Fossil-Midnight Navy'

Premiera butów zapowiadana była jeszcze na 2020 rok, ale ze względu na COVID-19 ich debiut się przeciąga. Swój debiut dwie kolorystyki Dunków od Notre zaliczyć mają 21 stycznia, a na apce SNKRS 23 stycznia.


Nike
Notre