Proponowany post

Oto nowe Nike Dunk Low z kolekcji “N7”

W niecodziennym wykonczeniu.

Oficjalne zdjęcia drugiej, szarej kolorystyki Prada x adidas Luna Rossa 21

07 kwiecień 2021
Oficjalne zdjęcia drugiej, szarej kolorystyki Prada x adidas Luna Rossa 21

Świat domów mody już dawno zaczął interesować się i zwracać szczególną uwagę na streetwear i sneakersy śledząc panujące tam trendy. Zafascynowanie modą uliczną przez największych projektantów doprowadziło do tego, że na co dzień kojarzone z obuwiem sportowym, które nie miało wstępu 'na salony' marki łączą siły i wypuszczają wspólne projekty. Do takich przedsięwzięć możemy zaliczyć, chociażby współpracę Maison Margiela z Reebokiem, Dior z Jordamn Brand, czy Prada z adidasem

Ostatni duet po raz pierwszy siły połączył już dwa lata temu. Wtedy ich wspólnym dziełem była specjalna, luksusowa odsłona kultowego modelu Superstar sprzedawanego wraz z torbą. Ten zestaw wyceniono na niemałą sumę i wyprodukowano jedynie 700 par - KLIK. Później w sprzedaży pojawiły się trzy kolejne równie proste kolorystyki tej ponadczasowej sylwetki, które sprzedawane były już solo za odpowiednio niższą, chociaż wciąż wysoką kwotę. Efektem kolejnych działań były już autorski, naszym zdaniem naprawdę świetny model butów, a mianowicie Prada x adidas Luna Rossa 21, który właśnie doczekał się kontynuacji. Już niedługo w sprzedaży zobaczyć mamy jego drugą, stalową wersję kolorystyczną, która może się spodobać tym, których jednak z pewną rezerwą podchodzą do białych butów, a jara ich ten koncept. Niecodzienny, zaskakujący design buty zawdzięczają nowej łodzi AC75 Luna Rossa, a także kultowymi modelami butów Prada Nevada Bike Low czy America Cup i adidas z przeszłości. Cholewkę butów wykonano przy użyciu Primegreen, serii wysokowydajnych materiałów pochodzących z recyklingu, które są następnie uzupełnione o hydrofobową powłoką zewnętrzną z E-TPU, zapewniającą elastyczne, oddychające wsparcie i zapobiegającą przenikaniu wody do wewnątrz. Inne szczegóły obejmują perforowaną podeszwę środkową z niezawodną pianą Boost oraz zawijaną podeszwę zewnętrzną, które zapewniają podwyższoną ochronę, trwałość i swobodę ruchów. Wszystko to dostaniemy w stalowej, szarej, srebrnej kolorystyce z charakterystycznym czerwonym pasem na tyle z tłoczonym napisem Prada. 

Buty za pośrednictwem aplikacji CONFIRMED zostaną wydane już niedługo. Cena nie będzie niska, bo wyniesie 695$. Czy zobaczymy je również w takich sklepach jak CL20? Tego nie wiemy.