Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Dwóch Nadchodzących Kolorystyk Nike Air MX 720-818

12 wrzesień 2019
Oficjalne Zdjęcia Dwóch Nadchodzących Kolorystyk Nike Air MX 720-818

Mniej więcej w połowie lipca na www.tenisufki.eu pojawiły się pierwsze informacje na temat zupełnie nowej sylwetki spod szyldu Swoosh'a, a dokładnie modelu Air MX 720-818, o którym wspominaliśmy tutaj. Od tamtego czasu zdążyliśmy już zupełnie o nich zapomnieć, ale nie na długo. Dziś podzielimy się z Wami porcją oficjalnych zdjęć dwóch nadchodzących wersji kolorystycznych tej łączącej w sobie cechy dwóch zupełnie różniących się miedzy sobą sylwetek.

Jak już zdążyliśmy Wam wspomnieć, nowy model to tak naprawdę połączenie dwóch światów. Innowacyjne 720, buty, które chwalą się najwyższą w historii amerykańskiej marki poduszką powietrzną Air Max w podeszwie, a ta w tym przypadku wynosi aż 38mm, posiadają cechy klasycznej biegówki z 1989 roku, modelu Air Max 98. 720-818 w nazwie nie wzięło się przypadkiem. Pierwsza liczba to oznaczenie protoplasty, natomiast druga to suma 720 oraz 98.  Sam but na pierwszy rzut dla oka niesiedzącej w temacie osobie będzie tylko kolejną wersją AM720, których przecież ich debiutu pokazało się naprawdę sporo. Dopiero charakterystyczne przeszycia na wierzchniej części cholewki, dodatkowe owalne elementy czy Baby Swoosh na froncie mogą nam zdradzić, że to jednak coś więcej niż mogłoby się wydawać. Jak już zapewne wiecie z tytułu tego newsa, w sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia dwóch nadchodzących kolorystyk. Główny budulec cholewki każdego z nich wykonany jest przy użyciu innego rodzaju materiału. Kosmiczna, srebrna z pomarańczowymi akcentami wersja zdominowana jest przez połyskujący syntetyk rodem z wypraw na księżyc, natomiast brązowa z czarnymi dodatkami przez matowy materiał tekstylny. Każda z nich dodatkowo ozdobiona jest brandowaną szlufką na szczycie języka czy opisem z nazwą modelu na boku potężnej poduchy.

Buty w cenie 200$ do sprzedaży trafią w tym roku. Szukajcie ich między innymi tutaj czy tutaj, gdzie jest szansa, że się pojawią.


Nike Air MX 720-818
Kolor: Metallic Silver/Black-Total Orange
Styl: BV5841-001
Cena: $200Nike Air MX 720-818
Kolor: Metallic Copper/White-Black-Anthracite
Styl: BV5841-800
Cena: $200

Nike