Proponowany post

Oficjalne zdjęcia ekscentrycznych adidas Yeezy 450 “Cloud White”

24 luty 2021
Oficjalne zdjęcia ekscentrycznych adidas Yeezy 450 “Cloud White”

Mamy wrażenie, że w tym roku premiera żadnych butów nie wzbudziła w sneakersowym świecie tak wielu skrajnych emocji. Mowa tutaj o tytułowych adidas Yeezy 450 “Cloud White”, których debiut zbliża się do nas wielkimi krokami. Czy buty spotkają się z ciepłym odbiorem, czy może ich wygląd rodem z filmów Sci-Fi, to jednak za dużo? W komentarzach poniżej zostawcie nam swoją opinię na ich temat. 

Bazę tych kosmicznych butów tworzy precyzyjnie tkana skarpeta o neutralnym, beżowym odcieniu. Niemal gładką jej powierzchnię, która idealnie dopasuje się do kształtu Waszej stopy zaburza jedynie ściągacz w centralnej części, wokół jakiego oplata się system sznurowania z grubymi lejcami. Bardzo podoba nam się to, że nie zdecydowano się tutaj na dodatkowe szlufki, a tworzy je sama cholewka, nie zaburzając ascetycznego wyglądu góry. Wyższy, rozciągliwy kołnierz przy kostce ułatwi Wam ich zakładanie. Skoro już przebrnęliśmy przez nudniejszą cześć tego projektu, przejdźmy piętro niżej, gdzie rozgrywa się całe show. Lekki, przewiewny i elastyczny upper postawiono na szczycie niecodziennej, spektakularnej podeszwy z pianki w jasnym kolorze. Platforma swoimi wyciągniętymi ku górze zębiskami sprawia wrażenie, jakby dosłownie chciała pożreć szmacianą cholewkę. Kropką nad i jest logo adidas YEEZY na wkładkach.

Szczegóły premiery  adidas Yeezy 450 “Cloud White” 

Premiera adidas Yeezy 450 “Cloud White” odbędzie się już 6 marca. Mówi się, że jest to wydanie ekskluzywne dla yeezysupply.com i tylko tam będzie dostępne. W dniu premiery zapłacicie za nie 200$. Inni donoszą, że buty pojawią się też w innych  punktach sprzedaży, takich jak stołeczny CL20. Prawdy dowiemy się w okolicach premiery.

adidas Yeezy 450 “Cloud White”
Kod: H68038
Data premiery: March 6, 2021
Cena: $200