Oficjalne zdjęcia elektryzujących Air Jordan 4 “Lightning”

16 kwiecień 2021
Oficjalne zdjęcia elektryzujących Air Jordan 4 “Lightning”

Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o powrocie elektryzujących Air Jordan 4 “Lightning” - KLIK. Od tamtego momentu minęło trochę czasu, a my z niecierpliwością czekaliśmy na rozwój wydarzeń, wiedząc, że model ten dla Wielu fanów czwórek i nie tylko jest jednym z graili. 

Datę premiery nadchodzącego retro butów, które swój debiut zaliczyły w 2006 roku znaliśmy już wcześniej, także najbardziej zastanawiało nas to, jak faktycznie będą one wyglądały. W końcu nasza ciekawość została zaspokojona i możemy się z Wami podzielić ich oficjalnymi zdjęciami. Buty skonstruowano w analogiczny sposób do oryginału, czyli mamy tutaj gładką, nubukową cholewkę zabarwioną na kanarkowo-żółty kolor z kontrastującymi, szarymi i stalowymi dodatkami. Mamy jednak wrażenie, że elementy pokryte szarością są nieco jaśniejsze aniżeli miało to miejsce w oryginale, ale żeby mieć ku temu pewność musielibyśmy zestawić je z poprzednimi wersjami tej sylwetki. Pamiętajcie, że Air Jordan 4 “Lightning” wraz z kolorystyką 'Thunder' w 2006 roku tworzyły limitowaną paczkę. Zarówno jedna, jak i druga kolorystyka doczekały się swoich re-edycji w 2012 oraz 2013 roku. Całość postawiona jest na szczycie białej podeszwie z ziemnym spodem. 

Elektryzujące Air Jordan 4 “Lightning” w sprzedaży zobaczymy 7 sierpnia, a szukajcie ich w WS2 czy Sklepach Koszykarza, gdzie powinny się pojawić.