Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Frame Skate x Nike SB Dunk Low 'Habibi'

24 listopad 2020
Oficjalne Zdjęcia Frame Skate x Nike SB Dunk Low 'Habibi'

Z początkiem października w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia kolaboracyjnego projektu pomiędzy stacjonującym w Dubaju skateshopem Frame Skate, a Nike SB, czego efektem są oczywiście nowe Dunki Low. Tak, jak mieliśmy okazję już wspominać, będą one nosić przydomek „Habibi”, co z grubsza po arabsku oznacza „moja miłość”, a same buty swoją kolorystyką nawiązują do flagi Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Tytułowe Frame Skate x Nike SB Dunk Low 'Habibi' charakteryzuje kilka niecodziennych, ciekawych elementów, których nie znajdziecie w większości pojawiających się w sklepach Dunków. Najbardziej rzucającym się w oczy elementem, jest podwójny Swoosh wykończony wracającym w łaski zielonym sztruksem oraz ponadczasową, elegancką skórą w czarnym kolorze. Pozostałą część cholewki wykończono odpornym na uszkodzenia rip-stopem, oraz dwoma rodzajami, gładkiej oraz marszczonej skóry licowej w patriotycznym połączeniu bieli i czerwieni. Całość spleciono nietypowymi, dwukolorowymi sznurówkami w festiwalowym stylu. Zwróćcie też uwagę na język. Standardowo w Dunkach z oznaczeniem SB - Skateboarding mamy język to chroniąca nasze stopy przed uderzeniem deski poduszka, którą w tym wydaniu zamieniono na dwa cienkie języki zaczerpnięte ze 'zwykłych Dunków'. Dodatkowo jeden jest czarny, a drugi kontrastująco-biały. Wewnątrz znajdziemy brandowane, brązowe wkładki, które w połączeniu z płaską podeszwą zapewniają wygodę podczas jazdy na desce i nie tylko.

Szczegóły premiery:

Frame Skate x Nike SB Dunk Low „Habibi”, który pojawi się w grudniu w wybranych sklepach i SNKRS App . Cena detaliczna nie została jeszcze ogłoszona.


Fram Skate x Nike SB Dunk Low „Habibi”
Kolor: Chile Red / White-Lucky Green-Black
Kod: CT2550-600
Data:  grudzień 2020 r.
Cena: TBA

Nike SB