Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia i Data Premiery Nike PG 4 'Gatorade'

09 styczeń 2020
Oficjalne Zdjęcia i Data Premiery Nike PG 4 'Gatorade'

Niedawno Nike Basketball pokazało najnowszy, sygnowany model Paula George'a. Zdania na temat tych butów są podzielone. Jedni uważają je za najfajniejsze w całej serii inni, inni podchodzą do tematu sceptycznie. Oczywiście najważniejsze jest, żeby dobrze spisywały się na parkiecie, ale na tę ocenę, przyjdzie jeszcze czas. Dziś mamy dla Was serię oficjalnych zdjęć kolejnej kolorystyki, która powstała w kolaboracji Gatorade.

Cholewka butów to mix czerni i koloru granatowego. Zewnętrzna strona została ozdobiona grafiką przedstawiająca krople napoju. Imitację kropli znajdziemy też na Swooshu. Logo Gatorade umieszczono na języku i na wkładkach. Upper uzupełniają jaskrawo-zilone i pomarańczowe detale oraz zamek błyskawiczny. Całość stoi na granatowej podeszwie środkowej, która skrywa w sobie poduszkę Air biegnącą przez całą długość podeszwy. Na samym dole mamy dwutonową podeszwę zewnętrzną.

Premiera Nike PG 4 w kolorystyce 'Gatorade' mają pojawić się w sprzedaży w przyszłym tygodniu, a dokładnie 17 stycznia. Niestety nie wiemy, czy będzie je można kupić w polskich sklepach, ale bardzo liczymy na to, że znajdą się one w ofercie warszawskiego KICKS Store. Kto wie, może na żywo spodobają nam się te nowe PG...zobaczymy.