Proponowany post

Nike Air Force 1 'Cuban Link'

Trzecie do kompletu.

Oficjalne Zdjęcia i Data Premiery Nike Zoom Kobe 5 Protro 'Chaos'

25 listopad 2019
Oficjalne Zdjęcia i Data Premiery Nike Zoom Kobe 5 Protro 'Chaos'

Koszykarski departament Nike ma dla wszystkich fanów Kobe Bryanta i jego butów info o dacie premiery modelu Kobe 5 Protro w kolorystyce 'Chaos'. Oczywiście nie brakuje serii oficjalnych zdjęć. O tym, że buty wracają, wiemy już od jakiegoś czasu. Mieliście nawet okazję czytać o tym na naszej stronie. Jeśli jednak ominął Was tamten wpis, to zapraszamy tutaj
Wariant 'Chaos' był bardzo popularny podczas oryginalnego dropu Nike Zoom Kobe 5. "Black Mamba" zagrał w tych butach podczas świątecznego meczu przeciwko Cleveland Cavaliers. Bryant zdobył w tym spotkaniu 35 punktów, ale to nie wystarczyło, bo jego Los Angeles Lakers przegrali 102-85. "King James" miał na nogach swoje Nike Lebron 7 'Christmas', które de facto też wracają w tym roku. 

Po analizie zdjęć stwierdzamy, że wersja Protro bardzo przypomina OG. Buty mają taką samą sylwetkę i wygląda na to, że są wykonane z tych samych syntetycznych materiałów. Wersja 'Chaos' była (i jest) bardzo ciekawym połączeniem kolorów. Według katalogu mamy tutaj: "Purple/Cyber-White-Black". Ciekawe czym Protro będą się różniły w stosunku do wersji OG. Mamy nadzieję, że w przypadku Kobe 5 dostaniemy jakiś upgrade. Najlepiej w postaci poduszki Zoom Air na całej długości podeszwy. 

Premiera Nike Zoom Kobe 5 Protro 'Chaos' odbędzie się równo 10 lat od oryginalnej premiery, czyli 26 grudnia. Mamy nadzieję, że buty będą dostępne w polskich sklepach, a jwśli nie, to będziemy na nie polowali na stronie producenta. Dla nas to istny musthave. 


Nike Kobe 5 Protro “Chaos”
kolor: Purple/Cyber-White-Black
styl: CD4991-100
cena: $180