Oficjalne zdjęcia i data premiery sacai x Nike VaporWaffle “Sesame”

20 kwiecień 2021
Oficjalne zdjęcia i data premiery sacai x Nike VaporWaffle “Sesame”

Szczerze powiedziawszy zdążyliśmy już zapomnieć o elektryzującej współpracy Nike z japońską marką modową sacai. Po kilku kolorystykach hybrydowego modelu VaporWaffle oraz zapowiedziach specjalnych wersji wcześniejszych, naszym prywatnym zdaniem zdecydowanie lepszych LDWaffle przychodzi pora, aby oficjalnie przyjrzeć się oficjalnym zdjęciom tych pierwszych. 

Ten amerykańsko-japoński duet oficjalnie pochwalił się zdjęciami nowych sacai x Nike VaporWaffle “Sesame”, które zwiastować mogą nam ich zbliżającą się premierę. Buty charakteryzuje jakościowa cholewka w klimacie vintage wykonana przy użyciu połączenia maślanego zamszu z dodatkiem nylonu na panelach bocznych, których my akurat nie jesteśmy wielkimi fanami i osobiście bardziej skłaniamy się ku wersji z siateczki. Elementem z naturalnej skóry jest jeden z dwóch Swoosh'y na panelu bocznym. Całość spleciona jest podwójnymi, satynowymi sznurówkami i postawiona na masywnej również zdublowanej podeszwie z mocno kontrowersyjnym tyłem. Kolorystycznie postawiono na połączenie stonowanego beżu z bielem oraz odcinającym się granatem i czernią na spodzie.

Buty w sprzedaży zobaczyć mamy 27 kwietnia. Mamy cichą nadzieję, że buty tej wiosny zobaczymy również w stołecznym butiku Warsaw Sneaker Store. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 180$.