Oficjalne Zdjęcia Jednej Z Trzech Kolorystyk Nike SB Dunk Low Pro x Supreme

30 sierpień 2019
Oficjalne Zdjęcia Jednej Z Trzech Kolorystyk Nike SB Dunk Low Pro x Supreme

Supreme i Nike to duet, który wspólnie na rynku prężnie działa od 2002 roku. Od tego momentu sukcesywnie, praktycznie dwa razy na sezon mamy okazję widzieć ich partnerski projekt, o czym możecie się dowiedzieć, sprawdzając nasz wpis pod tytułem 'Wszystkie Kolaboracyjne Projekty Nike x Supreme 2002-2016', który niedługo wypadałoby zaktualizować. 

Zdecydowana większość z Was wie, że w tym roku jednym z modeli butów, które zobaczymy w tym sezonie jest Dunk Low zaczerpnięty za skateboardowej linii Nike SB w trzech wersjach kolorystycznych. Dodatkowo mieliśmy nawet okazję pokazać Wam pierwsze przecieki na ich temat, a dziś wracamy do Was z oficjalnymi zdjęciami jednego z wariantów kolorystycznych. Przyjrzyjmy się więc im bliżej. Cholewka deskorolkowego klasyka niemal w 100% wykonana jest przy użyciu naturalnej skóry licowej. Jedynie napompowany język z pianki obszyto syntetyczną siateczką i to w zasadzie na tyle, jeżeli chodzi o materiały. Przejdźmy teraz do kolorystyki, a w tym przypadku to właśnie ona wywarła na wielu bardzo skrajne emocje. Front butów wyraźnie odcięty został od tyłu. Przednią część oraz inny niż zwykle, wypukły Swoosh w stylu AM1 lub AF-1 z dopiskiem 'Jewel' polakierowano srebrną farbą, która naszym zdaniem całkiem nieźle komponuje się z klasyczną czernią oraz bielą podeszwy środkowej. Unikalnymi dodatkami są czerwone wkładki oraz haftowana w tylnej części gwiazda z napisem Supreme. Do każdej pary dodatkowo dorzucany będzie zestaw zapasowych sznurówek.

Nike SB Dunk Low Pro x Supreme w cenie 110$ do sprzedaży trafić mają 5 września. Mówi się też, 12.09 pojawią się one na stronie Nike, a nawet w wybranych skateshopach, w co akurat nie do końca chce się nam wierzyć.


Supreme x Nike SB Dunk Low
Kolor: Metallic Silver/Metallic Silver-Black
Style Code: CK3480-001
Data: 5.09. 2019
Cena: $110
Supreme x Nike SB Dunk Low
Kolor: Varsity Red/Varsity Red-White-Black
Style Code: CK3480-600
Data: 5.09. 2019
Cena: $110
Supreme x Nike SB Dunk Low
Kolor: Metallic Gold/Metallic Gold-Navy-White
Style Code: CK3480-700
Data: 5.09. 2019
Cena: $110

Nike
Supreme