Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Jordan Centre Court

14 październik 2020
Oficjalne Zdjęcia Jordan Centre Court

W dwóch ostatnich odcinkach 10-częściowego dokumentu opowiadającym o życiu Michaela Jordana - „The Last Dance”, pojawił się tajemniczy, biały model butów, który momentalnie wywołał wrzawę w mediach społecznościowych. Nigdy wcześniej niewidziana sylwetka okazała się później Jordan Centre Court, czym pochwalił się Edison Chen z CLOT, któremu przypadł zaszczyt wejścia w ich posiadanie. Następnie okazało się, że buty jeszcze w tym roku, w trzech prostych wariantach kolorystycznych trafić mają do sprzedaży, a pośród nich oprócz opcji 'Triple White' zobaczymy też jasną z dodatkiem 'University Red' i 'University Gold'. O dwóch ostatnich jeszcze nic nie wiadomo, ale jest prawdopodobne, że wymienione kolory będą wypełniać wyłącznie element na pięcie - podobnie, jak to mam miejsce w kultowych Stan Smith'ach.


Buty o niskim kroju łączą ze sobą dwa sportowe światy. Ogólną estetykę podobną do klasycznych butów tenisowych, z niepowtarzalnym DNA kultowych Air Jordan 1. Prostą cholewkę wykonano z naturalnej skóry licowej, która jest niesamowicie podobna do konkurencyjnego rywala, modelu Stan Smith. Elementem wyróżniającym to wydanie jest ponadgabarytowy pikowany panel Wings sięgający od ćwiartki, aż dookoła całego tyłu. Wszystko to postawione jest na zaczerpniętej z Air Jordan 1 podeszwie, którą doskonale znacie. Dopełnieniem projektu premium jest mięsisty zamszowy język ( różni on się względem wersji F&F) z wytłoczonym logo Air Jordan oraz metalowe, ostatnie oczko, przez które przepleciono sznurówki, a wszystkiemu temu przyjrzeć się możecie na oficjalnych zdjęciach, które załączamy Wam poniżej.

Pojawienie się ich w sieci sugeruje nam, że już za jakiś czas doczekamy się ich premiery. Niestety, na ten moment konkrety nie są nam znane. Liczymy jednak na to, że buty zobaczymy w takich punktach jak WS2 czy Sklepach Koszykarza.


Jordan