Proponowany post

Najlepsze Kosmiczne Filmy Na Ten Tydzień

Z okazji ostatniego sukcesu Elona Muska...

Oficjalne Zdjęcia Jordan Legacy 312 Low 'Royal'

10 lipiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Jordan Legacy 312 Low 'Royal'

Marka Jordan pokazała w ostatnim czasie sporo zdjęć różnych wersji kolorystycznych jednej ze swoich najnowszych hybryd, jakim jest model Legacy 312. Buty, których konstrukcja w głównej mierze opiera się na elementach zapożyczonych z Air Jordan 1 i Air Jordan 3, w kilku przypadkach korzysta z klasycznych wersji kolorystycznych. Tak jest w przypadku wariantu, którego oficjalne zdjęcia możecie zobaczyć poniżej. 

Wystarczy spojrzeć i od razu wiadomo, że chodzi o 'Royale'. Cholewka wykonana jest ze skóry, a układ kolorów jest taki sam, jak na klasycznych jedynkach. Kolor niebieski znajdziemy na Swooshu i górnej części toe boxa. Reszta to czerń, którą z tyłu uzupełnia szary Elephant Print i kołnierz. Na nylonowym języku umieszczono metkę z "Wings Logo". Oczywiście w śródstopiu nie brakuje paska zapinanego na rzep będącego zapożyczeniem z Nike Air Trainer oraz heel taba z białym Jumpmanem. Całość stoi na podeszwie Air Jordan 3 pomalowanej białą i czarną farbą. Jeszcze niżej mamy szary outsole z niebieskimi detalami. 

Poza serią oficjalnych zdjęć niestety nie mamy dla Was żadnych konkretnych informacji dotyczących premiery. Należy się jednak spodziewać, że Jordan Legacy 312 w kolorystyce 'Royal' już wkrótce pojawią się w takich sklepach, jak warszawski KICKS Store, czy Sklep Koszykarza


jordan