Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Jordan Mars 270

13 czerwiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Jordan Mars 270

Marka Jordan oficjalnie zaprezentowała swoją najnowszą hybrydę. Nazwa butów, które widzimy na fotkach to Jordan Mars 270. Niestety nie jesteśmy w stanie odgadnąć "co autor miał na myśli", kiedy projektował ten model. Chyba wszyscy się zgodzimy, że mamy przed sobą najgorszy hybrydowy model w historii obuwia sportowego. Nic tutaj nie gra, buty zlepione są z kilku charakterystycznych elementów z innych Jordanów, do tego podeszwa Air Max 270, która owszem jest wygodna, ale no jakoś nam nie pasuje do całości...i jeszcze ten wciśnięty na siłę Swoosh. Mamy wrażenie, że projektanci posłużyli się wyszukiwarką Google i wpisali "worst fake jordans of 2011" i natrafili właśnie na te buty. Potem podczas jednej z firmowych imprez, jedna z decyzyjnych osób postanowiła, że jednak wyprodukują te buty. Oczywiście musiała być wtedy w stanie nietrzeźwości, ale głupio potem było się wycofać. Naprawdę nie odnajdujemy w tych butach choćby jednego pozytywu. Zastanawiamy się, do kogo skierowana jest ta propozycja? Żaden szanujący się jordanhead nawet przez chwilę nie pomyślałby o możliwości zakupu takich butów. Oczywiście to tylko nasze zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać.

Obawiamy się, że model Jordan Mars 270 nie będzie atrakcyjny także pod względem ceny. Na razie nie natrafiliśmy na żadną wzmiankę o retailu za te buty, ale obstawiamy, że będzie on na podobnym poziomie, co Jordany retro, czyli około $190. Nie ma szans, że ktoś to kupi w takiej, lub zbliżonej cenie, mając do wyboru choćby, któreś z zaproponowanych przez markę Air Jordan 1 Mid. Nie wydaje nam się, żeby tym butom, choć w minimalnym stopniu pomogła kolorystyka, która ma przypominać popularny motyw 'Top 3'. Zwróćcie uwagę, że toe boxy, wewnętrzne strony języków, detale na spoilerach i plastikowe elementy przy poduszkach są w dwóch różnych kolorach. Niby spoko, znamy to, lubimy, ale...no nie na tych butach.
Coś nam się wydaje, że jedynym pozytywem, który jeszcze bardziej nas zniechęci, będzie jakość materiałów. Marka już nie raz używała materiałów fajnej jakości, na słabych modelach, przeznaczając skórę typu "karton" do swoich flagowych produktów, wiedząc że i tak się sprzedadzą. Oczywiście nie mamy pewności, że tak samo będzie i w przypadku Mars 270, ale przekonamy się o tym już wkrótce.

Niestety nie wiemy, kiedy marka planuje wprowadzić model Jordan Mars 270 na rynek, szczerze mówiąc, trochę na sto nie interesuje. Gdy już jednak buty pojawią się na sklepowych półkach, to chętnie sprawdzimy je na żywo, aczkolwiek wątpimy, żeby nas do siebie przekonały. Ciekawe, jak będzie z resztą naszej sneakerowej kultury. Dajcie nam znać, co sądzicie o tym nowym modelu od Jordan Brand. Co będzie, jak prędzej, czy później pojawi się jakaś limitowana kolorystyka w kolaboracji, z jakimś celebrytą, raperem? Czekamy na Wasze komentarze. Pod spodem zamieszczamy oficjalne zdjęcia Jordan Mars 270.


jordan

Tagi: jumpman23,