Proponowany post

Nadchodzą adidas Yeezy 500 High 'Slate'

Premiera jeszcze w tym roku.

Oficjalne Zdjęcia Jordan React Havoc 'PSG'

02 lipiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Jordan React Havoc 'PSG'

Marka Jordan pokazała serię oficjalnych zdjęć swojego najnowszego treningowego modelu Jordan React Havoc. Kolorystyka, którą zaprezentowano, wchodzi w skład kolekcji, która powstała we współpracy z Paris Saint-Germain

Ten nowy performanceowy model od Jordan Brand prezentuje się całkiem nieźle. Buty mają fajny, dynamiczny kształt. Cholewka wykonana jest z syntetycznych materiałów, co sprawia, że buty będą lekkie, przewiewne i będą dobrze dopasowywały się do stopy. Dominujący kolor szary połączono z czernią i czerwienią (infrared). Na szczycie języka, który jest integralną częścią cholewki, znajdziemy logo 'PSG', a napis "Paris" w okolicy toe boxa po wewnętrznej stronie. Tylna część, to duży, plastikowy element, którego zadaniem jest stabilizacja pięty. Upper osadzony został na białej piance React i czarnej podeszwie zewnętrznej.  

Amerykańska marka nie podała dokładnej daty pojawienia się modelu Jordan React Havoc 'PSG' w sprzedaży. Będziemy bardzo uważnie sprawdzali stronę producenta, bo buty z pewnością pojawią się właśnie tam. Możliwe, że będą też dostępne u retailerów dysponujących ofertą Jordan Brand.  


jordan

Tagi: jumpman23,