Proponowany post

N.W.A - Krótka Historia Legendarnej Grupy

Amerykanie nie pierwszy raz się buntują

Oficjalne Zdjęcia Jordan Why Not Zer0.2 SE 'Red Orbit'

09 lipiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Jordan Why Not Zer0.2 SE 'Red Orbit'

Kilka dni temu Russell Westbrook poprosił o transfer i w przyszłym sezonie nie zobaczymy go już grającego dla Oklahoma City Thunder. Nie wiadomo jeszcze, gdzie Russell wyląduje. Wspominane są takie drużyny, jak Miami Heat i New York Knicks. Pomimo pewnych zmian w karierze Westbrooka, marka Jordan jest gotowa, by wprowadzić na rynek wersję SE modelu Jordan Why Not Zer0.2. O samych butach pisaliśmy już jakiś czas temu. Obok zapowiadanej kolorystyki 'Circut' pojawi się też wariant 'Red Orbit', którego oficjalne zdjęcia wrzucamy poniżej. 

Na wariancie 'Red Orbit' widzimy połączenie czerni z jasnym odcieniem koloru czerwonego. Na tej ciekawej konstrukcji znajdziemy wiele różnych materiałów. Jest zamsz, syntetyczna siateczka, ale też mesh i materiał przeźroczysty. Uzupełnieniem dwóch głównych kolorów jest błękit i odcienie szarości. Upper stoi na białym midsole'u i bardzo jasno-błękitnej podeszwie zewnętrznej. Podobnie, jak na wersji 'Circut' tak i tutaj na butach znalazło się sporo różnych napisów, których w tym momencie nie jesteśmy w stanie rozszyfrować. Jesteśmy jedynie pewni autografu Westbrooka. Przyznamy, że buty wyglądają bardzo fajnie i pasuje do nich ta szalona kolorystyka. 

Oficjalna data premiery omawianych butów, to 11 lipca. Jordan Why Not Zer0.2 w kolorystyce 'Red Orbit' pojawią się na stronie producenta, ale będzie je można też kupić u basketowych specjalistów z KICKS Store i Sklepu Koszykarza.  


Jordan Why Not Zer0.2 SE 'Red Orbit'
kolor: Red Orbit/Black-White
styl: AQ3562-600
cena: $125