Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Jordan Why Not Zer0.2 SE 'Red Orbit'

09 lipiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Jordan Why Not Zer0.2 SE 'Red Orbit'

Kilka dni temu Russell Westbrook poprosił o transfer i w przyszłym sezonie nie zobaczymy go już grającego dla Oklahoma City Thunder. Nie wiadomo jeszcze, gdzie Russell wyląduje. Wspominane są takie drużyny, jak Miami Heat i New York Knicks. Pomimo pewnych zmian w karierze Westbrooka, marka Jordan jest gotowa, by wprowadzić na rynek wersję SE modelu Jordan Why Not Zer0.2. O samych butach pisaliśmy już jakiś czas temu. Obok zapowiadanej kolorystyki 'Circut' pojawi się też wariant 'Red Orbit', którego oficjalne zdjęcia wrzucamy poniżej. 

Na wariancie 'Red Orbit' widzimy połączenie czerni z jasnym odcieniem koloru czerwonego. Na tej ciekawej konstrukcji znajdziemy wiele różnych materiałów. Jest zamsz, syntetyczna siateczka, ale też mesh i materiał przeźroczysty. Uzupełnieniem dwóch głównych kolorów jest błękit i odcienie szarości. Upper stoi na białym midsole'u i bardzo jasno-błękitnej podeszwie zewnętrznej. Podobnie, jak na wersji 'Circut' tak i tutaj na butach znalazło się sporo różnych napisów, których w tym momencie nie jesteśmy w stanie rozszyfrować. Jesteśmy jedynie pewni autografu Westbrooka. Przyznamy, że buty wyglądają bardzo fajnie i pasuje do nich ta szalona kolorystyka. 

Oficjalna data premiery omawianych butów, to 11 lipca. Jordan Why Not Zer0.2 w kolorystyce 'Red Orbit' pojawią się na stronie producenta, ale będzie je można też kupić u basketowych specjalistów z KICKS Store i Sklepu Koszykarza.  


Jordan Why Not Zer0.2 SE 'Red Orbit'
kolor: Red Orbit/Black-White
styl: AQ3562-600
cena: $125