Proponowany post

Oficjalne zdjęcia Jurassic Park x Reebok Instapump Fury

06 kwiecień 2021
Oficjalne zdjęcia Jurassic Park x Reebok Instapump Fury

Część naszych czytelników wie, że Reebok Instapump Fury to nasz ulubiony model spod szyldu brytyjskiej marki. To dlatego też z takim entuzjazmem staramy się Wam prezentować Wam ich coraz to nowsze wersje czy odsłony. Z racji tego, że właśnie na horyzoncie pojawiła się kolejna, postanowiliśmy się tutaj zebrać, a uwierzcie nam, jest na co popatrzeć. 

Wraz z zapowiadanym filmem 'Jurassic World 3: Dominion', którego premiera pierwotnie zaplanowana była na połowę 2021 roku, ale z powodu COVID-19 przeniesiona na 2022 brytyjska marka Reebok zaskakuje nas nowymi Jurassic Park x Reebok Instapump Fury! Kiedyś już Wam mówiliśmy, że im bardziej szalone Fury, tym lepiej, i tak w tym przypadku jest. I tak już futurystyczna, wyprzedzająca swoją epokę cholewka pokryta jest neonowo-zielonym gradientem, który ozdobiono przecinającymi czerwonymi pasami będącymi odniesieniem do skóry prehistorycznych zwierząt lub śladów ich ostrych jak brzytwa pazurów. Całość przełamano czarnymi detalami. Takie elementy, jak ułatwiające zakładanie szlufki oraz pompkę na szczycie skromnego języka ozdobiono orężami całej serii Jurassic Park. Ciekawie dzieje się również na spodzie podeszwy, gdzie naniesiono grafikę przedstawiającą rozdarty materiał z elementami jakiejś uszkodzonej przez T-Rexa maszyny. 

Niestety, konkretna data premiery nie jest nam jeszcze znana. Obstawiamy jednak, że nowe Jurassic Park x Reebok Instapump Fury w raz z innymi modelami, a może nawet kolekcją odzieży w takich punktach jak Warsaw Sneakers Store zobaczymy wkrótce. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 180$.