Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Kolejnej Kolorystyki adidas D.O.N. Issue #1

23 lipiec 2019
Oficjalne Zdjęcia Kolejnej Kolorystyki adidas D.O.N. Issue #1

W sieci pojawia się coraz więcej fotek kolejnych wersji kolorystycznych, pierwszego sygnowanego modelu Donovana Mitchella. Kilka tygodni temu prezentowaliśmy Wam na naszej stronie trzy kolorystyki inspirowane strojami Spider-Mana (do sprawdzenia tutaj). Projektanci niemieckiego producenta postanowili poszukać inspiracji w innych miejscach. Któryś z nich być może oglądał Finały NBA z 1997 i 1998 roku. Jedną z kolejnych kolorystyk adidas D.O.N. Issue #1 będą stare stroje Utah Jazz (czyli drużyny, w której występuje Mitchell).  Na butach jest też pewne odniesienie do legendy tego zespołu, Karla Malone'a.

Przednia część cholewki, która wykonana jest z siateczki, została pokolorowana na fioletowo. To właśnie w takim kolorze Jazzmani mieli swoje wyjazdowe koszulki. Z tyłu mamy mesh w białym kolorze. Uzupełnieniem jest kilka błękitnych i czarnych akcentów. Na uwagę zasługuje grafika umieszczona na podeszwie środkowej. Przedstawia ona góry, dokładnie takie, jak te z koszulek Utah Jazz.  W bocznej części da się zauważyć niewielki rąb ze skrzynką na listy. Jest to nawiązanie do Karla Malone'a, którego boiskowy pseudonim to "Mailman". Kolor pomarańczowy, którym na języku zaznaczono logo Donovana Mitchella, prawdopodobnie jest odniesieniem do butów Malone'a marki Apex, w których jego numer i pseudonim były własnie tej barwy. Omawiana kolorystyka adidas D.O.N. Issue #1 stoi na błękitnej podeszwie zewnętrznej, na której białym kolorem zaznaczono trzy paski.  

Poniżej możecie zobaczyć serię oficjalnych zdjęć. Niestety poza fotkami nie wiemy nic na temat ewentualnej premiery omawianej kolorystyki...swoją drogą, jak byście ją nazwali? 'Mailman', 'Jazz Classic', a może jeszcze jakiś inaczej? Czekamy na Wasze komentarze.