Proponowany post

Najlepsze Kosmiczne Filmy Na Ten Tydzień

Z okazji ostatniego sukcesu Elona Muska...

Oficjalne Zdjęcia Kolejnej Kolorystyki Air Jordan 6 Rings

24 kwiecień 2019
Oficjalne Zdjęcia Kolejnej Kolorystyki Air Jordan 6 Rings

Jordan Brand pokazało oficjalne zdjęcia kolejnej, nowej wersji kolorystycznej modelu 6 Rings. Nie ma ona jeszcze żadnej nazwy, ale z uwagi na to, że jest to połączenie dwóch znanych już wariantów, śmiało można ją ochrzcić mianem 'South Concord Beach'. 

Cholewka tych butów to połączenie białego Ballistic Mesh z czarną skórą lakierowaną. Tę kombinację, fani marki znają bardzo dobrze z Air Jordan 11 'Concord'. Pojawiła się ona też na jednym z wcześniejszych wariantów 6 Rings. Różnicą względem jedenastek jest tutaj czarny język. Biel i czerń przełamują kolorowe akcenty zaczerpnięte z motywu 'South Beach'. Według katalogu są to kolory "hyper pink-Light Blue Fury". Pomimo tego, że podkreślają one jedynie kilka detali, bardzo ożywiają cały projekt i nadają mu bardzo wakacyjny charakter. Fajnie by było, gdyby producent dorzucał do butów dodatkowe komplety sznurowadeł. Cholewka stoi na białej podeszwie środkowej, a jeszcze niżej mamy niebieski, transparentny outsole. 

Prezentowana kolorystyka Jordan 6 Rings już wkrótce powinna pojawić się na sklepowych półkach. Buty powinny być dostępne w oficjalnym sklepie producenta, ale podobnie, jak wersje 'Cool Grey' i 'Taxi' spodziewamy się ich także w Sklepie Koszykarza i warszawskim KICKS Store


jordanTagi: jumpman23,