Proponowany post

Oficjalne Zdjęcia Kolejnej Kolorystyki Nike Adapt Auto Max

03 czerwiec 2020
Oficjalne Zdjęcia Kolejnej Kolorystyki Nike Adapt Auto Max

Kolejny model samowiążących się butów od amerykańskiej marki Nike - Adapt Auto Max swój rynkowy debiut zaliczył w na początku 2020 roku i do tego momentu w sprzedaży widzieliśmy jego dwie wersje kolorystyczne. Ta bardziej limitowana, to szara z żółtymi dodatkami oraz popularniejsza, jasna z czerwonymi dodatkami. Oczywiście, to nie ostatnie słowo, które do powiedzenia mają designerzy z Oregonu, a my już śpieszymy Wam z prezentacją kolejnej odsłony tej mocno zaawansowanej technologicznie sylwetki.

Co do użytych do produkcji materiałów, czy zastosowanych technologii, to w tej kwestii nie pozostaje nam nic innego, jak tylko się powtórzyć: Patrząc na te buty, już na pierwszy rzut oka widzimy tutaj połączenie DNA modeli z rodziny Air Max, oraz pierwszego modelu butów w historii marki, wyposażonego w samowiążący się system sznurowania, czyli Nike Mag. To, co najbardziej wyróżnia tę sylwetkę, to masywna platforma, w której tylnej części widoczne jest okno wyżej wspomnianego systemu amortyzacji rodem z klasycznych biegówek. Na jej środku umieszczono, znany nam już z innych modeli podświetlany sterownik +/- precyzyjnie regulujący poziom dopasowania, a w tylnej części szokujący swoim wyglądem stabilizator pięty nie do końca przylegający całą swoją powierzchnią do cholewki. Górę skonstruowano z tego samego rodzaju tekstylnego materiału co w przypadku wyżej wspomnianych Nike Mag z charakterystycznie ułożonymi 'sznurówkami', a w zasadzie zaciskającymi się paskami przykrywającymi wysunięty ku górze język. Dodatkowo na boku znajdziecie kilka wypustek, sporych rozmiarów logo Nike, a dookoła naszych kostek miękki, zrolowany kołnierz. To, na co również należy zwrócić uwagę, to połowiczny napis air na tyle oraz 'au7o MAX', czyi 'auto MAX' na języku. Kolorystycznie jest już zupełnie inaczej niż w przypadku dwóch poprzednich wersji. Amerykańscy designerzy zrezygnowali z subtelnego nawiązania do Magów i postawili na coś diametralnie innego, co de facto wielu z Was może się podobać. Upper przybrał zdecydowanie ciemniejszych barw, a tekstylną górę zabarwiono na klasyczną czerń. Zestawiono ją z marmurkowym, morskim dołem oraz żółtym, kontrastującym logo w tylnej części futurystycznego stabilizatora pięty oraz spodzie podeszwy.

Buty w standardowej cenie 1719.99zł w sprzedaży zobaczymy już niedługo. Jeżeli jednak bardziej odpowiada Ci wersja 'Pure Platinum' zajrzyj tutaj


Nike