Proponowany post

Air Jordan 11 'Platinum Tint' - Zapowiedź

Jedenastki w nowej odsłonie.

Oficjalne Zdjęcia Kolejnych Cortezów Zaprojektowanych Przez Kendricka Lamara

13 luty 2018
Oficjalne Zdjęcia Kolejnych Cortezów Zaprojektowanych Przez Kendricka Lamara

Mamy dla Was oficjalne zdjęcie drugiej wersji klasycznych Cortezów, przy których projektowaniu udział brał nowy członek rodziny Nike, Kendrick Lamar. Po ekskluzywnej premierze pierwszego wariantu (więcej dowiecie się tutaj), która odbyła się tylko w Stanach Zjednoczonych, atmosfera wokół tego projektu podgrzana została jeszcze bardziej.

O samych butach mieliśmy okazję już wspominać, jednakże nie do tej pory nie dysponowaliśmy tak dobrymi, oficjalnymi fotografiami przedstawiającymi to wydanie. Zaczynając od samej budowy upper wykonany jest przy użyciu klasycznego połączenia materiałów opierającego się na naturalnej skórze oraz nylonie. Jeżeli chodzi o kolorystykę, całość opiera się na trzech barwach, bieli, czerwieni oraz dodatku czerni. Najważniejsze niewątpliwie są kluczowe detale. Tutaj mamy ich kilka. Najbardziej rzucającym się w oczy elementem jest czarna taśma z napisem 'Don't Trip' przechodząca przez cały wierzch cholewki. Chińskie litery po przetłumaczeniu układają się w słowa 'Kung Fu Kenny' czyli alter ego artysty.

Buty do sprzedaży trafią prawdopodobnie w okolicach All Star Weekend. Sugerowana cena detaliczna ustalona jest na poziomie 100$.Nike

Tagi: -